Yükleniyor...

SafePal (SFP) Listelenmesinden Sonra %1800 Getiri Sağladı! SafePal Nedir?

SafePal (SFP), listelendiğinden bu yana %1800 getiri sağladı.

binance safepal

SafePal (SFP), listelendiğinden bu yana %1800 getiri sağladı.

Bitcoin ve kripto para borsası Binance Launchpad platformundaki yatırımcılar SafePal üzerinden %1800’lük getiri kazandı.

SafePal listelendiği zaman 10 centten işlem görürken, fiyatı en son 1,9 dolara ulaştı. Şu an yüksek noktadan emir listelemeleri tamamlandıktan sonra fiyatı 1,3 dolara geriledi. Yazının yazıldığı sırada SFP, 1.37 dolardan işlem görüyordu.

Kullanıcıların IEO’ya katılabilmesi için, Binance Coin’lerini (BNB) SFP’ye dönüştürmeleri gerekiyor. Diğer bir deyişle yatırımcılar getirilerini sisteme verdikleri BNB token’larına göre almış oldu. Durum ne olursa olsun, getirilerle kıyaslandığı zaman SafePal en iyi IEO’lardan birisi olarak kabul edildi.

Safepal (SFP) Nedir?

SafePal, güvenli ve kullanıcı dostu bir kripto para yönetimi platformu sağlamayı amaçlayan bir kripto para birimi cüzdanıdır. SafePal, kullanıcıların kripto paralarını kolayca depolayabilecekleri, yönetebilecekleri ve ticaret yapabilecekleri SafePal Uygulaması tarafından yönetilen donanım cüzdanı ve yazılım cüzdanı ürünleri sağlar.

SafePal, Binance Chain ve Binance Smart Chain (BSC) dahil olmak üzere 20 blockchain’i ve Non-Fungible Tokens (NFT’ler) dahil 10.000’den fazla token’ı destekler. SafePal ayrıca Binance Labs tarafından desteklenen ilk donanım cüzdan portföyüdür.

İlk DEX Arzı (IDO) Geliyor

Kripto para piyasaları durmuyor ve her gün yeni projeler halka arz ediliyor. Birkaç ay öncesinden popülerleşen İlk DEX Arzı (IDO), merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında en çok kullanılan yöntem ve Binance Launchpad’e de ulaştı.

IDO’lar şu an çok kullanılıyor ve Polkastarter platformunda tutuluyor. Ardından token’lar hissedarlara dağıtılıyor ve ekip tarafından Uniswap’ta listeleniyor. Çoğu proje astronomik getiriler sağlarken, yeni token’lar listelendikten birkaç dakika sonra 100 katı getiri sağladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner