SHIB sıfır silmeye çok yakın: Yükseliş mi geliyor? • Coinkolik
Yükleniyor...

SHIB sıfır silmeye çok yakın: Yükseliş mi geliyor?

Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte yaşadığı yüzde 10'luk yükseliş ile birlikte bir sıfır silmeye çok yaklaştı.

SHIB shiba

Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte yaşadığı yüzde 10’luk yükseliş ile birlikte bir sıfır silmeye çok yaklaştı.

Kripto piyasasının son günlerdeki yükselişi, birçok altcoin’i manşete taşıdı. Solana, Chainlink, Mina ve Avalanche gibi projeler yoğun ilgi gördü. Diğer taraftan Aptos ve Arbitrum gibi yeni projelerin de ön plana çıkmaya başladığı gözlemlendi. Bitcoin (BTC) öncülüğünde başlayan boğa piyasasında, yükselişin sonraki aşaması da konuşulmaya başlandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasa yükselişinden bir türlü ayrışamayan memecoin’lerde yeni bir hareketlilik yaşandı. Popüler memecoin Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte yüzde 10’luk bir yükselişe imza attı. SHIB fiyatı, bir sıfır silmeye çok yaklaştı.

Shiba Inu (SHIB), memecoin furyasını başlatabilir mi?

Popüler memecoin Shiba Inu (SHIB), bir sıfır silmek üzere. Olası bir SHIB yükselişinde, memecoin’ler de peşinden hareketlenebilir. Özellikle Dogecoin (DOGE) ve Floki (FLOKI), SHIB yükselişine eşlik edebilir.

SHIB tarafında geçtiğimiz günlerde ilginç bir on-chain gelişmesi yaşandı. SHIB balinaları, son 24 saatte trilyonlarca SHIB’i cüzdanlar arasında yer değiştirdi. Yaklaşık 65,87 milyon dolarlık SHIB işlemleri, yükseliş yaşanabileceğine yönelik bekentileri de çoğalttı. Gün içerisinde yüzde 10’dan fazla yükseliş yaşayan SHIB, 0.000009 doların üzerinde kalıcılık sağladı. Bu bölgedeki kalıcılık ise yakın zamanda bir sıfırın silinmesini sağlayabilir.

SHIB grafik fiyat

SHIB tarafındaki yükselişin devam etmesi için 0.00000947 dolar bölgesinde bulunan direnç noktasının aşılması gerekiyor. Bu direnç noktasının aşılması ve kalıcılık sağlanması durumunda, SHIB için bambaşka bir görünüm ortaya çıkabilir. SHIB, olası direnç kırılımıyla birlikte bir sıfır silerek 0.00001049 dolara kadar yükselebilir. 0.00001049 dolar bölgesi satıcıların yoğun olduğu bir fiyat seviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak 0.00001049 doların da aşılması halinde SHIB, kısa sürede 0.000011 doları görebilir. Bu bölge, SHIB için potansiyel bir yükseliş hedefi olarak gösterilebilir. SHIB’in olası yükselişi, beraberinde memecoin’leri de hareketlendirebilir.

SHIB’in olası bir 0.000011 dolara yükselişi, DOGE ve FLOKI tarafını da yüzde 5 oranında canlandırabilir. Diğer taraftan düşük piyasa değerine sahip memecoin’ler de SHIB önderliğinde yükselişe başlayabilir.

Diğer taraftan SHIB, olası satış baskısı ve piyasanın negatife dönmesiyle düşüşünü derinleştirebilir. SHIB tarafında izlenebilecek destek seviyeleri 0.00000868 dolar ve 0.00000774 dolar olacaktır. Bu iki bölgenin de kaybedilmesi halinde, SHIB için 0.00000757 dolara kadar şiddetli bir düşüş görülebilir. Majör destek noktası olan 0.00000757 doların kaybedilmesi ise SHIB fiyatını tekrar düşen trende dahil edecektir. Düşen trend içerisindeki en önemli noktalardan birisi ise 0.00000729 dolar desteği olacaktır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x