Yükleniyor...

Shiba Inu’den Calcium token uyarısı: “Kesinlikle satın almayın!”

Shiba Inu geliştiricisi Kaal Dhairya, topluluk üyelerini Calcium token almamaları konusunda tavsiyede bulundu.

Shiba Inu

Shiba Inu geliştiricisi Kaal Dhairya, topluluk üyelerini Calcium token almamaları konusunda tavsiyede bulundu. Token’ın likiditesi olmadığını belirten Dhairya, potansiyel dolandırıcılığa karşı uyardı.

Sahte bir coin

Dhairya, yeni oluşturulan Calcium token’ın amacını ve kullanımını açıklayan orijinal bir blog gönderisinden bir ekran görüntüsü paylaştı. Yazıda, Calcium’un yalnızca ShibaSwap DEX’in yönetim token’ı olan BONE’u ve Shibarium’un gas token’ını basmak ve vazgeçmek amacıyla oluşturulmuş sahte bir coin olduğu belirtildi.

Dhairya, Calcium’un gelecekte herhangi bir değeri olmayacağından, token ticareti yapanların bir dolandırıcılığa düşme riski taşıdığını vurguladı. Satış için Calcium reklamı yapanları ise SHIB topluluk üyelerinin kaçınması gereken potansiyel dolandırıcılar olarak sınıflandırdı.

Topluluk üyelerinin ısrarlı çağrılarının ardından Dhairya, 16 Eylül’de BONE sözleşmesinden vazgeçme adımlarını yayınladı. Yayında ayrıca BONE arzının geri kalanının basılması için gerekli adımlar da yer aldı. Dhairya’nın blog yazısında belirtildiği gibi, Calcium token, basım ve vazgeçme sürecinin kolaylaştırıcısı olarak tanıtıldı. Ayrıca, Calcium’un potansiyel değer eksikliği göz önünde bulundurularak ticaret için tasarlanmamış sahte bir token olduğunun altı çizildi.

Açıklamaya rağmen, Shiba Inu topluluğu, Calcium token ticareti yapmak isteyen katılımcılar hakkında artan açıklamalara tanık oldu. Bunun yanı sıra, yatırımcıların sahte token ticaretinden önemli meblağlar kaybettiğine dair raporlar da bulunduğu kaydedildi. Bu durum, Dhairya’nın Calcium token ticaretinin tehlikelerini ve potansiyel olarak değersiz olduklarını yineleyen son gönderisini haklı çıkarmış oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x