Shibarium ağı 1 milyon cüzdana ulaştı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Shibarium ağı 1 milyon cüzdana ulaştı!

Shiba Inu'nun (SHIB) yeni başlatılan katman-2 blokzinciri Shibarium ağındaki toplam cüzdan sayısı, önemli bir eşiği aştı.

shibarium

Shiba Inu’nun (SHIB) yeni başlatılan katman-2 blokzinciri Shibarium ağındaki toplam cüzdan sayısı, önemli bir eşiği aştı.

Resmi Shibarium ekibi tarafından 3 Eylül’de yayınlanan blog gönderisine göre, Shibarium ağına ait cüzdan sayısı 1 milyona ulaştı. 28 Ağustos’taki lansman başlangıcıyla büyük bir coşku yakalayan Shibarium, SHIB fiyatına bağlı kalmaksızın öne çıkmaya devam ediyor. Ağ genelinde zaman zaman aksaklıklar yaşansa da, Shiba ekositemi Shibarium’a olan desteğini tam gaz sürdürüyor.

131f67bd bce6 41d3 84c1 a15fddd99a26

Shibarium ağıyla ilgili ayrıntılı veriler paylaşıldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shibarium blockchain araştırmacısından alınan verilere göre , 3 Eylül 05:04 UTC itibarıyla yaklaşık 100.000 işlem gerçekleşti. En çok aktiflik ise 25 Ağustos’ta 132.000 işlem şeklinde kayıtlara geçti. Ağ etkinliği artarken Shibarium ağında kilitlenen toplam değer (TVL) buna yanıt olarak henüz artmadı. 

Güncel olarak Shibarium’un TVL’si yalnızca 1,06 milyon dolar seviyesinde bulunuyor ve bu da kullanıcıların ağda yalnızca çok küçük miktarlarda sermaye kullandığını gösteriyor. Shibarium geliştiricileri blog yazılarında, yatırımcıların diğer token’ları yeni blokzincirine bağlamalarına yardımcı olmak için şu anda bir dizi üçüncü taraf köprüyle işbirliği yaptıklarını belirtti.

Bunlara ek olarak ekip, Bone (BONE) için yapılan sözleşmeden vazgeçme planlarını duyurdu. Önümüzdeki haftalarda ağa daha fazla doğrulayıcı eklemek istediklerini ekledi. 1 Eylül itibarıyla Shibarium kullanıcıları, Shibarium ağında bulunan Shiba Inu (SHIB), Bone (BONE), Leash (LEASH) ve diğer birçok tokenı ödünç vermek, ödünç almak ve ödül kazanmak için token’ları stake etmek için kullanabildi.

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x