Yükleniyor...

Socios, İtalya’da Düzenleyici Onay Aldı

Taraftar token uzmanı SociosCom, İtalya'dan dijital para birimleri ve cüzdanların hizmet sağlayıcısı olarak düzenleyici onay aldı.

Socios Italyada Duzenleyici Onay Aldi

Taraftar token uzmanı SociosCom, İtalya’dan dijital para birimleri ve cüzdanların hizmet sağlayıcısı olarak düzenleyici onay aldı.

Yeni büyüyen kripto sektörü için ülkelerin bir çoğunda netlik kazanmış düzenlemeler bulunmuyor. Bu konuda çalışmalarını yürüten şirketler ve ülkeler, faaliyetleri genişletmek için yeni anlaşmalar yapıyor.

Socios, İtalya Biletini Kaptı

Socios.com, İtalya’daki hayran etkileşimi ve ödül platformu için dijital para birimleri ve cüzdanların hizmet sağlayıcısı olarak düzenleyici onayını aldı.

Socios.com, blok zinciri tabanlı önerisini destekleyen teknoloji için düzenleyici onay sağlayan İtalyan kaydının, platformun bölgedeki daha da genişlemesini destekleyeceğini söyledi. Şirketin AC Milan, Inter Milan, Napoli, AS Roma ve Juventus ile anlaşmaları var. Serie A’nın yanı sıra. Kayıt, blok zincir tabanlı hayran etkileşiminde bir düzeyde tüketici güveni ve kritik koruma avantajı sağlayacak.

İtalya’da kripto varlıkları, finansal aracılar ve kredi komisyoncularını da düzenleyen Organismo Agenti e Mediatori (OAM) tarafından denetleniyor.

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi:

“OAM’dan alınan onay, tüketicileri koruma ve bölgedeki faaliyetimizi geliştirmeye devam etme çabalarımızın çok önemli bir parçası. İtalya, halihazırda güçlü bir varlığımız olan bir ülke ve bizim için çok önemli bir pazar. Bölgede kalıcı bir büyüme sağlamaya kararlıyız ve İtalyan müşterilerimiz için meşruiyet ve güveni garanti etmek için düzenleyicilerle birlikte çalışmaya devam edeceğiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner