Solana'nın Liquid Stake Kilidinde Artış Yaşanıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Solana’nın Liquid Stake Kilidinde Artış Yaşanıyor

Kripto para sektörü fiyat bazında kendine yön arayışını sürdürürken, Solana'nın liquid stake protokollerinde artış yaşanıyor.

solana ag yukseltme iyilestirme

Kripto para sektörü fiyat bazında kendine yön arayışını sürdürürken, Solana‘nın liquid stake protokollerinde artış yaşanıyor.

Solana’daki liquid staking protokollerinde kilitlenen değer, yılın ilk yarısında yüzde 91 oranında artış gösterdi. Marinade, Lido ve Jito gibi protokollerde kilitlenen toplam değer, yılbaşından bugüne kadar önemli ölçüde büyüdü.

Solana’nın Liquid Stake’indeki Hacim Yıl Başından Bu Yana Yüzde 91 Arttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Solana‘daki liquid staking protokollerinde kilitlenen değer, yılın ilk yarısında yüzde 91 oranında artış yaşadı. Marinade, Lido ve Jito gibi protokollerde kilitlenen toplam değer, yılbaşından bugüne kadar önemli ölçüde büyüdü.

Marinade Finance, Solana’daki liquid staking pazarında yüzde 62 pazar payıyla lider konumda bulunuyor ve onu yüzde 27 pazar payıyla Lido izliyor. Solana ekosistemi, liquid staking protokollerinde stake edilen varlıkların değerinde yüzde 91’lik bir artış kaydederek büyük bir artış gösterdi.

metamask solana

The Block Research’e göre, Haziran ayının sonunda Marinade Finance, Lido, Jito, JPool ve Socean gibi liquid staking protokolleri toplamda 187 milyon dolar değerinde Solana (SOL) token’ı barındırıyordu. Bu rakam, yıl başında kilitlenen 98 milyon dolarlık değerdeki artışa işaret ediyor. Şu anda bu protokoller, ağ içinde kilitlenen toplam değerin yüzde 69’unu oluşturuyor ve yaklaşık 270 milyon dolar değerinde SOL’un kilitlendiğine işaret ediyor.

Bu yılın başından bu yana yaklaşık 1,66 milyon SOL (31 milyon dolar değerinde) liquid staking protokollerine yatırıldı. Bu da artan ilginin liquid staking toplam değerindeki sıçramaya katkıda bulunduğunu gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x