Yükleniyor...

Tether’den Piyasalara 30 Milyon Dolarlık USDT Dopingi!

Bitcoin piyasaları kargaşa içinde ve art arda dört haftada önemli kayıplar görüldü.

Tetherden Piyasalara 30 Milyon Dolarlık USDT Dopingi

Bitcoin piyasaları kargaşa içinde ve art arda dört haftada önemli kayıplar görüldü. Yatırımcılar için en acı verici olanı geçen hafta 8.500 dolar olan Bitcoin’in 6.900 dolara gerilemesi oldu. Ardından gelen her düşüş yatırımcılar daha da zora sokarken Bitcoin’deki düşüş devam devam etti ve son olarak 6.500 dolara dokunuldu.

Nitekim Bitcoin fiyatı 7.000 doların altında fazla kalmadı ve hızlı bir şekilde toparlanıp 7.000 doların üzerine çıktı. Genel olarak her Bitcoin fiyatının düşmesi sonrası yaşanan gelişme yeniden yaşandı ve Twitter hesabı @whale_alert Tether hazinesinden 30 milyon dolarlık USDT’nin Bitfinex’e taşındığını rapor etti.

Bitcoin fiyatındaki son düşüşle son 6 ayın en düşük seviyelerine gelinmiş oldu ve balinalar piyasadaki aşırı korkudan yararlanmak istiyor olabilir. Buna karşın büyük oyuncuların büyük miktarlarda hareketler yapmaya başlaması dibin oluştuğunun bir sinyali olarak değerlendirilebilir ve yukarı yönlü güçlü bir yükseliş başlayabilir.

Geçtiğimiz haftaki fiyat hareketi boğa piyasasının geleceği yönündeki duyguyu yok ederken, destek seviyelerinin hiçbiri destek olarak hareket etmedi ve piyasadaki duygu 5.000 dolara doğru bir hareketin olacağı şeklinde değişti. Bununla birlikte, fiyatın hızlı bir şekilde geri toparlanması Bitcoin piyasalarına iyimser duyguyu geri getirebilir ve daha düşük fiyatları ulaşılmaz kılabilir. Tam tersi bir durumda ise talep yavaş yavaş azalır ve en büyük kripto para birimi daha da düşebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner