Yükleniyor...

Tim Draper, Bitcoin’in (BTC) 2022’de 250.000 Dolara Ulaşacağını Söyledi

Tim Draper, Bitcoin'in (BTC) 2022'nin sonuna kadar 250.

tim drapr bitcpin

Tim Draper, Bitcoin’in (BTC) 2022’nin sonuna kadar 250.000 dolardan işlem göreceğini ve birçok şirketin bunu bir ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amerikalı milyarder Tim Draper, BTC’nin gelecekteki değeri hakkındaki yükseliş görüşünü CNBC ile paylaştı. Draper, Bitcoin’in değerinin 2022’nin sonunda 250.000 dolara ulaşacağını tahmin etti. Ayrıca birincil kripto para biriminin önümüzdeki 20-30 yıl boyunca tüm finansal faaliyetlerin çekirdeği olacağını belirtti.

Ek olarak Draper, çok sayıda büyük şirketin Microsoft, Starbucks, PayPal, Home Depot örneğini izleyeceğini ve Bitcoin’i bir ödeme aracı olarak kabul edeceğini söyledi:

“Yaklaşık bir buçuk yıl verin ve perakendecilerin hepsi Opennode [Bitcoin ödeme işlemcisi] üzerinde olacak, böylece herkes Bitcoin’i kabul edecek.”

Yatırımcı, dolaşımda sadece 21 milyon Bitcoin bulunabileceğini ve bunun fiat değerini artıracak başka bir neden olduğuna dikkat çekti. Varlığın dünyanın ana finansal aracına dönüşebileceğini ve Microsoft ve Amazon gibi devler kadar baskın olma potansiyeline sahip olduğunu tahmin etti.

Ek olarak milyarder, Elon Musk’ın “harika bir adam” olduğunu ancak Dogecoin hakkındaki görüşüne katılmadığını belirtti. Draper, meme parasının tek olayının kripto para topluluğuna neşe getirmek olduğunu düşünen diğer birçok eleştirmene katıldı:

“Dogecoin’de bir şeyler olmalı çünkü hepimizi gülümsetiyor ama hiçbir mühendis bunun üzerinde çalışmıyor.”

İddiasının Arkasında Duruyor

Draper, 2020’nin başında böyle bir fiyat tahmini yaptığı için sözlerinin arkasında duruyor. Ancak tek fark, o zamanlar BTC’nin değerinin 2023’ün başında 250.000 dolara ulaşacağını iddia etmesiydi. Şimdi ise 2022’yi hedef olarak gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x