Toncoin'e Telegram dopingi: Almak için çok mu geç? • Coinkolik
Yükleniyor...

Toncoin’e Telegram dopingi: Almak için çok mu geç?

Popüler Telegram mesajlaşma uygulaması tarafından entegre edilen ve tanıtılan tek Web3 altyapısı olarak lanse edilen Toncoin, yakın zamanda "Blockchain com" ile yaptığı son entegrasyon sayesinde hareketli günler yaşadı.

toncoin

Popüler Telegram mesajlaşma uygulaması tarafından entegre edilen ve tanıtılan tek Web3 altyapısı olarak lanse edilen Toncoin, yakın zamanda “Blockchain com” ile yaptığı son entegrasyon sayesinde hareketli günler yaşadı.

Toncoin, Telegram entegrasyonu haberinin 12 Eylül’de yüzde 57,33’lük büyük bir ralli ayağını tetiklemesinden bu yana yükselişteki seyrini sürdürüyor. Bu etkileyici yukarı yönlü hareket, fiyatın üst trend çizgisine kadar yükselmesiyle birlikte 15 Eylül’de bir “altın haç” modelini tetikledi.

Toncoin (TON) fiyat analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Toncoin (TON) 12 Ekim’de yüzde 61,8 Fibonacci düzeltme seviyesi olan 1,98 doların altına indi ancak ayılar bu zayıflıktan faydalanamadı. Boğalar düşüş sırasında satın alım yaptı ve 17 Ekim’de fiyatı tekrar 1,98 doların üzerine çıkardı.

Ayılar toparlanmayı 2,20 dolarda durdurmaya çalışıyor ancak boğaların fiyatın hareketli ortalamaların altına düşmesine izin vermemiş olması olumlu bir işaret olarak görülüyor. Bu durum, algının olumluya döndüğünü ve yatırımcıların dip seviyelerden satın aldığını ortaya koyuyor.

Alıcılar fiyatı 2,20 doların üzerine çıkarırsa, TON/USDT çifti küçük bir ters H&S formasyonunu tamamlayacaktır. Bu kurulumun hedefi 2,47dolardır. Ayrıca bu olumlu tahmin senaryosu, fiyatın düşmesi ve 1,89 doların altına gerilemesi halinde geçersiz olacaktır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x