SHIB balinası yeniden sahada: Devasa transfer! • Coinkolik
Yükleniyor...

SHIB balinası yeniden sahada: Devasa transfer!

Anonim bir Shiba Inu balinası 31,5 milyon dolarlık devasa bir transfere imza attı.

Shiba Inu 3

Anonim bir Shiba Inu balinası 31,5 milyon dolarlık devasa bir transfere imza attı. Son dönemde SHIB transferlerinde artış görülmesi ise dikkat çekti.

Whale Alert tarafından sağlanan verilere göre, Shiba Inu (SHIB) kripto para birimi alanındaki kayda değer faaliyet, anonim bir varlığın 31,5 milyon dolara eşdeğer etkileyici bir 4,55 trilyon SHIB token’ları hareket ettirmesiyle gözlemlendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Söz konusu işlem, geçtiğimiz ay boyunca gerçekleşen önemli SHIB transferlerinin hakim eğilimiyle uyumlu olarak değerlendirildi.

SHIB transferlerinde artış

Geçtiğimiz ay büyük SHIB transferlerinde bir artış görüldü. Sadece birkaç saat önce, 31,76 milyon dolar tutarında 4,56 trilyon SHIB, anonim cüzdanlar arasında taşındı.

Bu, Ekim ayı boyunca gerçekleşen bir dizi kayda değer transfere eklenmiş oldu. 17 Ekim’de 4,58 trilyon SHIB (31,63 milyon dolar) transfer edildi; 16 Ekim’de 4,59 trilyon SHIB (32,41 milyon dolar) içeren bir işlem gerçekleştirildi ve 11 Ekim’de 4,61 trilyon SHIB 31,39 milyon dolar değerinde el değiştirdi.

Ayrıca, Bitvavo borsasından açıklanmayan cüzdanlara 5 Ekim’de 4,58 trilyon SHIB (33,13 milyon dolar) ve 22 Eylül’de 4,60 trilyon SHIB (33,38 milyon dolar) olmak üzere iki dikkat çekici transfer gerçekleşti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x