Yükleniyor...

Tron Saldırıya mı Uğradı? Justin Sun’dan Açıklama Geldi!

TRON CEO'su Justin Sun, Tron ağının saldırıya uğradığını açıkladı.

tron saldiri justin sun trx

TRON CEO’su Justin Sun, Tron ağının saldırıya uğradığını açıkladı. Sun, yaşanan olayı Twitter hesabından yaptığı bir flood’la duyurdu. Sun, saldırının güncelleme sırasında yaşandığını belirtirken, şimdilik herhangi bir sorun olmadığını da vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sun’ın açıklamalarına göre TRON ağı v4.1 güncellemesi sırasında, TSİ ile gece 01:14’te saldırıya uğradığı. Sun, konunun duyurusunu sabah saatlerinde yaptı. Olayın detaylarını ise az önce açıkladı. TRX, bu olayın ardından son 24 saate bakıldığı zaman yaklaşık olarak %2 oranında değer kaybetti.

Saldırının Detayları

Sun’ın açıklamalarına göre hacker ya da hackerlar, ağdaki sözleşme geliştiricilerine sağlanan erişim iznini kendi çıkarları için kullandı. Hacker, bu hareketiyle ağdaki blok üretimini neredeyse durma noktasına getirdi. Saldırının ardından 2-3 saat içerisinde ağ tekrar normale döndü.

Kısacası Sun, saldırının sorunsuz bir biçimde üstesinden gelindiğini ifade etti. Sun, son olarak şu ifadeleri kullandı:

“Bu büyük ölçekli saldırıya direnmek #TRON ağının sektördeki en dayanıklı ve saldırılara karşı savunma yeteneklerine sahip merkezi olmayan ağ olduğunu bir kez daha kanıtladı.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x