Yükleniyor...

Tron (TRX) ve Baidu Ortaklığı Doğrulandı!

TRX’in son zamanlarda piyasadaki mükemmel performansının altında açıklanmayan büyük bir ortağın bulunduğu bir süredir konuşuluyor.

TRON TRX ve Baidu

TRX’in son zamanlarda piyasadaki mükemmel performansının altında açıklanmayan büyük bir ortağın bulunduğu bir süredir konuşuluyor.

Tron’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun, Twitter hesabından kullanıcılarına daha verimli hizmet sunmak için büyük bir endüstri oyuncusuyla işbirliği yapacaklarını açıklaması sonrası konuyla ilgili spekülasyonlar hız kazanmıştı. Sun, anlaşmanın, onlarca milyar dolar değerindeki bir şirketle olacağını söylemiş ve ortağın kim olacağını tahmin etmeleri için takipçilerine meydan okumuştu.

Sun’un meydan okuması sonrası birçok tweet atıldı ve ortağın teknoloji devi Alibaba olduğu öne sürüldü. Justin Sun’ın onlarca milyar dolarlık bir iş ortağından söz etmesinden dolayı insanların aklına Alibaba gelmişti.

Bugün, TRX topluluğunun üyelerine cevap vermek için tweet atıldı ve ortağın kim olduğu resmen açıkladı. Dünyanın en büyük 11. kripto para biriminin yerel organizasyonu olan TRX Baidu’yla ortaklık kurulduğunu duyurdu.

Ortaklık, kullanıcılara ve küçük ölçekli piyasa işletmelerine erişimi artıracak olan bulut bilişim kaynakları aracılığıyla Blockchain çözümlerinin geliştirilmesi için kuruldu.

Kaynaklara göre, ortaklığın Blockchain teknolojisi üzerinde çalışmak için doğrudan bir anlaşma yapılmadı, ancak bulut bilişim kaynaklarından gelen desteği pekiştirmek amacıyla yapıldı. Ortaklıkla ürünlerin ve uygulamaların Blockchain’de oluşturulmasının sağlanacağı ve hata ayıklamasının yapılacağı dile getiriliyor.

İşbirliği konusunda konuşan Baidu, Blockchain alanındaki ileri araştırmaları sürdürmenin katetmesi uzun bir yol olduğunu belirtti. Google ve önde gelen arama motoru Baidu, Blockchain Ticarileştirme Süper Ortak Programı 1.0 ile başlayarak gelecekte Blockchain sektöründe ellerini güçlendirmek istiyorlar. Arama motorları, çeşitli ticari kuruluşlarla ortaklaşa çalışarak Blockchain teknolojisi için daha iyi bir ekosistem oluşturmak için çalışacaklar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x