Twitter'ın, Kripto Bölüm Yöneticisi İstifa Etti • Coinkolik
Yükleniyor...

Twitter’ın, Kripto Bölüm Yöneticisi İstifa Etti

Twitter'ın kripto bölümü başkanı Tess Rinearson, sosyal medya platformundaki işini sonlandırdığı belirtildi.

Twitter

Twitter‘ın kripto bölümü başkanı Tess Rinearson, sosyal medya platformundaki işini sonlandırdığı belirtildi.

Dünyanın en aktif sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, Elon Musk tarafından satın alındıktan sonra belini doğrultamıyor. Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Twitter’da işten çıkarmalar ile gündemde yer edindi. Sosyal medya platformunun daha düzenli ve daha sistematik olmasını isteyen Musk, çalışma şeklinde değişikliklere gitti. Yıllardır devam eden bir düzenin bozulması, birçok önemli ismin şirketten ayrılmasına yol açtı. Bu isimlerden biri olan kripto bölüm başkanı Tess Rinearson, istifa etti.

Twitter’ın, Kripto Bölümünde Çalkantılar Sürüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünyanın en zengini olarak tabir edilen Elon Musk, Twitter için birçok işten çıkarma ve değişiklik gerçekleştirdi. Bu değişimlerin etkisiyle, üst düzey çalışanlar görevi bırakmaya başladı.

Bloomberg’in haberine göre, Twitter’ın kripto departmanında üst düzey isimler şirketten ayrılıyor. Sosyal medya platformunun, kripto bölüm başkanı Tess Rinearson yaprak dökümünü başlattı. Kripto bölümünden ayrılan bir diğer isim ise Hamdi Allam oldu. Bölümün yazılım mühendisi Allam, istifa etti.

Twitter platformunda, profil fotoğraflarda NFT kullanımını getiren Rinearson olmuştu. Son yaşanan ayrılıkların ardından, Twitter kripto alanında nasıl bir yol izleyecek henüz bilinmiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x