Uniswap ve dYdX eski çalışanları Eclipse'e katıldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Uniswap ve dYdX eski çalışanları Eclipse’e katıldı

Web3 toplama sağlayıcısı Eclipse, Vijay Chetty'yi Baş İşletme Sorumlusu olarak işe aldı.

anlasma

Web3 toplama sağlayıcısı Eclipse, Vijay Chetty’yi Baş İşletme Sorumlusu olarak işe aldı. 

Vijay Chetty, Web3 toplama sağlayıcısı Eclipse’e Baş İşletme Sorumlusu olarak katıldı. Chetty, yeni işi hakkında açıklamalarda bulundu.

Vijay Chetty Eclipse’e katıldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Web3 toplama sağlayıcısı Eclipse, Uniswap ve dYdX eski ekip üyelerinin katılımıyla güçlendi. Eclipse, Vijay Chetty’yi Baş İşletme Sorumlusu olarak işe aldı. Chetty, daha önce Uniswap ve dYdX’in İş Geliştirme Başkanı olarak görev yapmıştı. Yeni rolünde Chetty, Eclipse’in büyümesine öncülük edecek ve kripto endüstrisinde toplama çözümlerinin daha yaygın kabul görmesini hızlandırmaya yardımcı olacağı açıklandı.

web3 pekin

Chetty, ilk aylarında Eclipse toplamalarının tek tıkla konuşlandırılması için self servis desteğini başlatma planı yaptığını belirtti. Ayrıca, Eclipse’in merkezi olmayan bir sıralayıcıya ek olarak diğer Blockchain’ler için destek eklemeyi hedeflediği altı ay içinde projenin ölçeklenmesini planladığını ifade etti. Son olarak, Chetty, Eclipse’in tamamen açık kaynak haline gelmesi ve ekosistem fonları başlatarak şirketi ölçeklendirme vizyonunu gerçekleştirme arzusunu dile getirdi.

Eclipse CEO’su Neel Somani, Chetty’nin ekibe katılmasından büyük heyecan duyduklarını belirterek, açıklamalarda bulundu:

“Vijay’in dYdX ve Uniswap’in piyasaya sürülmesi ve ölçeklendirilmesindeki kanıtlanmış başarısı, Eclipse’in meydan okudukları zorlukların üstesinden geldiğini gösteriyor. Bu, Eclipse’in DeFi teklifinin genişlemesinin yanı sıra, desteklediğimiz artan kullanım örneklerine işaret ediyor.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x