Yükleniyor...

Ünlü Analiste Göre Ripple, Maliyetine Göre Yüzde 86 Daha Düşük Seviyede

Veri araştırma firması Messari'nin kripto para analisti Ryan Watkins, piyasa değeri bakımından en büyük dördüncü kripto para olan Ripple (XRP) sahiplerinin, büyük çoğunluğunun zararda olduğu söyledi.

ripple yatirimcilari buyuk zararda scaled

Veri araştırma firması Messari’nin kripto para analisti Ryan Watkins, piyasa değeri bakımından en büyük dördüncü kripto para olan Ripple (XRP) sahiplerinin, büyük çoğunluğunun zararda olduğu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP günümüz itibari ile toplam maliyetine göre %86 daha düşük seviyede yer alıyor. Bu durum da XRP sahiplerinin muazzam bir kayıp içerisinde olduklarını gösteriyor.

Ripple Labs şirketine ait olan XRP şu anda 0.192 dolar seviyesinden işlem görüyor. 4 Ocak 2018’de ulaştığı tüm zamanlarının en yüksek seviyesi olan 3.30 dolardan %94 daha düşük seviyede yer alıyor.

Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt’e geçtiğimiz günlerde bir platformda Ripple’ın son durumu hakkındaki düşünceleri soruldu ve ünlü yatırımcı XRP fiyatının 1100 satoshi’ye düşeceğini belirtti. XRP/BTC paritesinde Ripple yazım itibari ile 2014 satoshi’den işlem görüyor.