Yükleniyor...

Ünlü Bitcoin Boğası, Yıl Sonu İçin Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Önemli Ölçüde Artırdı

Kripto para yönetimi firması Galaxy Digital’ın CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin fiyat hedefini önemli ölçüde artırdı

unlu bitcoin bogasi yil sonu icin bitcoin btc fiyat hedefini onemli olcude artirdi

Kripto para yönetimi firması Galaxy Digital’ın CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin fiyat hedefini önemli ölçüde artırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bir Bloomberg Technology röportajında ​​Novogratz, büyük ve kurumsal yatırımcıların lider kripto para birimine artan ilgisine tanık olduğunu söylüyor:

“Bir grup yatırımcının birbiri ardına geldiğini görmeye başladık. Bunlar Square, MicroStrategy ve Tesla gibi şirketlerdi. Mass Financial ve diğerleri gibi sigorta şirketleriydi. Yüksek net değere sahip bireyler ve ETF’lerdi.

Birdenbire, Bitcoin satın almanın biraz saçma veya riskli olduğu bir dünyadan, portföyünüzün bir kısmının merkez bankalarının para basan dünyasında bulunmasının riskli olduğu bir dünyaya geldik.”

Daha fazla kurum lider kripto para birimini benimsedikçe, Bitcoin boğası BTC’nin fiyatının iki katından fazla olacağını ve 2021’in sonunda 100.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor:

“Bu 50.000 dolarlık alanda biraz konsolide olacağız gibi görünüyor. 42.000 dolar ile 60.000 dolar arasında sıkıştık ama bundan sonra 100.000 dolara doğru sıçrayacağını düşünüyorum. Yıl sonuna kadar 100.000 dolar olması beni hiç şaşırtmaz.”

Kasım 2020’de Novogratz, Bitcoin’in önce 20.000 dolara, ardından da 65.000 dolara ulaşacağını tahmin etmişti. Bitcoin savunucusunun bu yeni tahmini, yayın saati itibariyle 50.000 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin’in %100 oranında artabileceğini öngörüyor.

Novogratz, yaşlı yatırımcıların da yakında Bitcoin devrimine katılacaklarına inandığını ekliyor:

“Bu beni şaşırtıyor. Kasım ayında ne aşamada olduğumuzu biliyoruz, şu an olan benimsenme şok edici ve böyle düşünen sadece ben değilim. Etrafıma bakıyorum, her yerde yeni projeler görüyorum, varlık yönetimi işleri için ürünler çıkaracak bankalar… Amerika’daki her büyük banka bir varlık yönetimi ürünü üzerinde çalışıyor ve bu yüzden baby boomers’a* düşündüğümden daha erken gireceğiz.”

*Baby Boomers: 1946-1963 yılları arasında doğan kuşağı temsil ediyor. 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x