Yükleniyor...

Ünlü Milyarder Elon Musk’tan Ethereum Tweet’i!

Tesla ve SpaceX'in öncülüğünü yapan milyarder Elon Musk kripto para ekosistemine geri döndü.

Elon Musk Tesla Ethereum

Tesla ve SpaceX’in öncülüğünü yapan milyarder Elon Musk kripto para ekosistemine geri döndü. Musk’ın Ethereum ile ilgili attığı son tweet’i kripto para topluluğunda büyük ses getirdi.

Bir Tweet’in Gücü

“Ethereum” şeklindeki tek kelimelik tweet haberi hazırladığımız sırada 48 binden fazla beğeni aldı. Tweet ayrıca Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin de dahil olmak üzere kripto para topluluğunun önemli isimlerinin dikkatini çekti. haber

Buterin, Musk’ın Ethereum’dan bahsettiğini gördükten sonra durumu onu Ekim ayında gerçekleşecek olan Devcon adlı Ethereum etkinliğine davet etmek için bir fırsat olarak kullandı. Musk, Buterine’e espirili bir dille cevap vererek “Ücretsiz ETH vermeyi bırak.” dedi.

Elon Musk ilk kez Ethereum ile ilgili tweet’i bir ilk değil. Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında kripto para spam botlarının saldırısına uğrayan Musk, bir aldatmaca olsa bile Ethereum istediğini söyleyerek kripto para topluluğunun dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Ethereum fiyatı haberi hazırladığımız sırada 156,90 dolardan el değiştiriyordu. Son 24 saatte %0,66 değer kaybeden kripto para biriminin son 7 günlük performansı da negatif. Piyasa değeri ile en büyük altcoin olan Ethereum son 7 günde %8,46 oranında değer kaybetti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x