Yükleniyor...

Ünlü Rock Grubu Avenged Sevenfold, NFT’ler İçin Uzun Vadeli Planları Olduğunu Açıkladı

Ünlü Rock grubu Avenged Sevenfold, bu yılın başlarında 101 NFT yayınladı ve grubun solisti M.

Avenged Sevenfold nft

Ünlü Rock grubu Avenged Sevenfold, bu yılın başlarında 101 NFT yayınladı ve grubun solisti M. Shadows, NFT’ler için uzun vadeli planlarından bahsederek, mevcut NFT’lerden yedisinin, sahiplerine Avenged Sevenfold konserlerinde buluşmaları için ömür boyu erişim hakkı verdiğini söyledi.

Shadows, NFT’lerle alakalı olarak şu açıklamada bulundu:

“NFT’lerimizi hayranlarımıza yavaş yavaş tanıtmaya çalışıyorum. Birkaç ay önce yayınlanmamış müziklerden oluşan bir NFT yayınladık, ancak insanların alışması için ücretsiz olarak dağıttık. İlginç olan şey NFT, belirli şeylere erişmenize izin verir, bu yüzden sonunda yaratmak istediğim şey -çok yakında yaratacağız- gösterilere, ücretsiz ürünlere, ücretsiz biletlere erişim sağlayacak. Bununla beraber buluşmalar ve canlı ortamlarda istediğiniz zaman gelmenizi de sağlayacak. Dolayısıyla tüm bu nitelikler ve özellikler, gerçek dünyaya da faydalı olacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner