Yükleniyor...

Ünlü Youtuber’ın Başı FTX ile Belada!

İflas etmiş olan kripto borsası FTX için skandal haberler gelmeye devam ediyor, FTX'i tanıtmasıyla bilinen Youtuber BitBoy Crypto'nun başı dertte.

ftx

İflas etmiş olan kripto borsası FTX için skandal haberler gelmeye devam ediyor, FTX’i tanıtmasıyla bilinen Youtuber BitBoy Crypto’nun başı dertte.

BitBoy Cypto lakaplı Youtuber olan Ben Armstrong, kendisine açılan FTX davası ile büyük mücadele veriyor. Geçtiğimiz süreçte FTX’i tanıttığı iddiasıyla Ben Armstrong ve bazı topluluk üyelerine bu konuyla alakalı dava açılmıştı. Davaya dair devam eden gelişmelerden biri ön plana çıktı. Avukatların sunduğu raporlarda ortak beyan olarak, “Ben Armstrong’un davada bulunmasından dolayı rahatsız edici hareketlere başladığı” büyük yankı uyandırdı.

Youtuber’dan Tehditler Geliyor!

image 232 1024x576 1
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

20 Mart tarihinde Florida Bölge Mahkemesi’nde toplu davanın avukatları tarafından bir başvuru düzenlenmişti. Armstrong’un dava açıldıktan sonra “ardı arkası kesilmeyen telefon çağrıları, hakaret ve tehdit içeren sosyal medya paylaşımları” hamlelerinde bulunması, dikkatleri üzerine çekti.

15 Mart tarihinde açılan dava sonrasında agresif tutumlar sergileyen ünlü Youtuber, FTX kriziyle gündeme gelmeye devam ediyor.Davaya dahil olduktan sonra “tehdit söylemleri” savuran Armstrong, yalnızca davacıların değil kripto yatırımcılarınında tepkisini toplamış görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x