Yükleniyor...

Upbit, CRV yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldı!

Güney Kore'nin popüler kripto para borsası Upbit, CRV'deki çöküşün ardından yatırma ve çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

Upbit Borsasi LUNC Kurtarma Paketini Baslatiyor

Güney Kore’nin popüler kripto para borsası Upbit, CRV’deki çöküşün ardından yatırma ve çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

DeFi platformlarının önde gelen ismi CRV, dün akşam kritik saatler geçirdi. Bir CRV balinası, swap havuzunda anlık olarak 7 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi. Bu durumda platformdaki CRV fiyatını 0,60 dolardan 0,10 dolara getirerek büyük bir tehlike yarattı. Ayrıca önde gelen kripto borsalarındaki CRV fiyatı, yüzden 20’den fazla değer kaybetti. Kripto paradaki tehlikeden dolayı Upbit, CRV yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

“CRV önemli bir dalgalanma yaşıyor”

CRV’deki hareketlilikten kaynaklı güvenlik önlemlerini artırdığını açıklayan popüler Güney Kore borsası UpBit, yaptığı açıklamayla şunları söyledi;

Bugün, Curve (CRV) ile ilişkili bazı stablecoin havuzlarında belirli güvenlik açıkları keşfedildi. Sonuç olarak, CRV şu anda önemli bir dalgalanma yaşıyor. CRV ile ilgili herhangi bir yatırımı değerlendirirken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Çeşitli kripto havuzlarındaki problemlere değinen Upbit, güvenlik önlemleri gerekçesiyle bir süreliğine CRV işlemlerini durdurdu. Borsa, olaya dair ayrıntılı açıklamalarda bulunmadı. Ek olarak bu askıya alma sürecinin ne kadar süreceğiyle ilgili henüz bilgi paylaşmadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x