UpBit'te XRP işlem hacmi 2,5 milyar dolara ulaştı! • Coinkolik
Yükleniyor...

UpBit’te XRP işlem hacmi 2,5 milyar dolara ulaştı!

Güney Kore kripto borsası UpBit'te Ripple (XRP) işlem hacmi rekor seviyelere tırmandı.

Upbit Borsasi LUNC Kurtarma Paketini Baslatiyor

Güney Kore kripto borsası UpBit’te Ripple (XRP) işlem hacmi rekor seviyelere tırmandı.

Ripple cephesinden gelen ardı ardına pozitif gelişmeler, kripto borsalarına ait verilerde büyük değişiklik yarattı. Güney Kore’nin popüler borsalarından olan UpBit’te XRP’nin işlem hacmi 2,5 milyar doları aşarak devasa oranda artış gösterdi. Ülke bazında kıyasladığımızda XRP’ye ilgi gösteren ülkelerin başında gelen Güney Kore, kripto endüstrisiyle ilgili çeşitli raporlarıyla şaşırtmaya devam ediyor.

xrp analiz

Borsa hacimleri zirve yaptı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP’deki yüzde 100’ü geçen artış, kripto paralara bahar havası getirdi. 30.200 dolardan atak yapan BTC, 31.820 dolara gelerek toplamda yüzde 5’lik bir performans sergiledi. XRP ve XLM ikilisi ise yüzde 110’a yakın değer kazandı. Çok kısa süredeki bu artış oranları, dışarıdan yatırımcı kitlesi çekerek, büyük bir işlem hacmi yarattı.

Kripto paraların hız kesmeden değer kazanması, sektör ile ilgili tüm metrikleri etkiledi. Kriptoya dair terimler, sosyal medya platformlarında trend haline geldi. BTC ve XRP, bu terimlerin başta gelenlerinden oldu. Kripto endüstrisinde pozitife dönen ibreler, piyasayı nereye kadar taşıyacak merak konusu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x