Yükleniyor...

Usta Analist, YFI’nin Başarısını Yakalayacak 5 Yeni Defi Projesini Açıkladı

Bitcoin trader’ı ve stratejisti Josh Rager, merkezi olmayan finans (DeFi) kervanına katılıyor.

Usta Analist YFInin Basarisini Yakalayacak 5 Yeni Defi Projesini Acikladi

Bitcoin trader’ı ve stratejisti Josh Rager, merkezi olmayan finans (DeFi) kervanına katılıyor. Rager, Yearn.Finance’e (YFI) erken yatırım yaptı. Kripto para, muazzam bir artış gerçekleştirerek 30.000 doları aştı. Analist şimdi madalyonun yükselmeye devam edeceğini ve 100.000 dolarlık bir fiyata ulaşacağını tahmin ediyor.

Patlayacak Defi Projeleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu arada analist, takipçilerine, yukarı yönlü bir potansiyel sunduğuna inandığı diğer beş yeni kripto varlığını elinde tutmayı planladığını söyledi. Analist, yükseleceğine inandığı için XAMP, TOB, YFL, JGN ve TACO’yu elinde tuttuğunu söylüyor ve hissiyatını şu şekilde açıklıyor:

Paylaştığım altcoin’ler, bir süre tutmak istediğim veya fazla mesai üzerinden yavaşça kar elde etmeyi planladığım altcoin’lerdir.”

Rager, her iki varlık da Uniswap protokolünde büyük ilgi gördüğü için, Antiample (XAMP) ve Tokens of Babel’e (TOB) daha çok dikkat çekiyor.

“XAMP ve TOB, yalnızca Uniswap’te devam ediyor ve kullanıcı sayıları harika gidiyor. Her ikisini de listeleyen ilk büyük kripto para borsası, büyük olasılıkla büyük kârlar sağlayacaktır.”

Deflasyonist Varlıklar

Tokens of Babel (TOB), yatırımcının toplam arz içindeki payını etkilemeden belirli koşullar karşılandıktan sonra TOB tokenlerini yakan, yeniden ödeme yoluyla erken yatırımcıları ödüllendiren bir varlıktır. Arzın %3’üne sahip olan yatırımcılar her zaman arzın %3’üne sahip olacaklar ancak dolaşımdaki token sayısı azalacak ve yeni yatırımcıların TOB satın alması daha pahalı hale gelecek.

Bu arada, Antiample (XAMP), tokenleri sürekli olarak yok ederek deflasyondan yararlanır. XAMP’ın değeri düşerse, madalyonun değerini artırmak için kripto varlığının arzı azaltılır.

Josh Rager, Tacos’un (TACO) performansını da yakından izliyor. Yeni kripto varlığının sunabileceği çok şey olduğunu söylüyor:

“TACO iki haftalık ve hala güçlü. Bu ekibin arkasındaki adamları tanıyorum, değer katmak için çok çalışıyorlar ve projelerini ciddiye alıyorlar.”

Tacos kendisini, günlük olarak likidite havuzunda TACO’nun %4’ünü yakarak sahiplerini ödüllendiren bir “deflasyonist para birimi” olarak adlandırıyor.

Rager’ın listesindeki diğer kripto paralara gelince, Juggernaut (JGN), işletmelerin özel sentetik tokenler oluşturmasına ve DeFi altyapısından tam olarak yararlanmasına olanak tanıyan yeni bir token türüdür. Bu arada, YF Link (YFL), Yearn.Finance protokolünün bir forku. Proje LINK (Chainlink)’den yararlanıyor ve LINK yatırımcıların verim çiftçiliği yoluyla DeFi çılgınlığına doğrudan katılmalarını sağlıyor.

Bitcoin (BTC) Görünümü

Trader ayrıca, Bitcoin kilit bir seviyede destek oluşturmaya çalışırken kral kriptoyu yakından takip ediyor:

“Haftalık mum fiyatı, uzun vadeli seviyeye yavaşça geri dönüyor. 11.000 dolar seviyesinde bekleyen çok fazla alıcı olsa da 11.500 doların üzerindeki haftalık kapanış, daha yüksek zaman dilimlerinde iyi bir destek gösterecektir. “


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x