Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Usta Analist, YFI’nin Başarısını Yakalayacak 5 Yeni Defi Projesini Açıkladı

Usta Analist, YFI’nin Başarısını Yakalayacak 5 Yeni Defi Projesini Açıkladı

ABONE OL:google-news

Bitcoin trader’ı ve stratejisti Josh Rager, merkezi olmayan finans (DeFi) kervanına katılıyor. Rager, Yearn.Finance’e (YFI) erken yatırım yaptı. Kripto para, muazzam bir artış gerçekleştirerek 30.000 doları aştı. Analist şimdi madalyonun yükselmeye devam edeceğini ve 100.000 dolarlık bir fiyata ulaşacağını tahmin ediyor.

Patlayacak Defi Projeleri

Bu arada analist, takipçilerine, yukarı yönlü bir potansiyel sunduğuna inandığı diğer beş yeni kripto varlığını elinde tutmayı planladığını söyledi. Analist, yükseleceğine inandığı için XAMP, TOB, YFL, JGN ve TACO’yu elinde tuttuğunu söylüyor ve hissiyatını şu şekilde açıklıyor:

Paylaştığım altcoin’ler, bir süre tutmak istediğim veya fazla mesai üzerinden yavaşça kar elde etmeyi planladığım altcoin’lerdir.”

Rager, her iki varlık da Uniswap protokolünde büyük ilgi gördüğü için, Antiample (XAMP) ve Tokens of Babel’e (TOB) daha çok dikkat çekiyor.

“XAMP ve TOB, yalnızca Uniswap’te devam ediyor ve kullanıcı sayıları harika gidiyor. Her ikisini de listeleyen ilk büyük kripto para borsası, büyük olasılıkla büyük kârlar sağlayacaktır.”

Deflasyonist Varlıklar

Tokens of Babel (TOB), yatırımcının toplam arz içindeki payını etkilemeden belirli koşullar karşılandıktan sonra TOB tokenlerini yakan, yeniden ödeme yoluyla erken yatırımcıları ödüllendiren bir varlıktır. Arzın %3’üne sahip olan yatırımcılar her zaman arzın %3’üne sahip olacaklar ancak dolaşımdaki token sayısı azalacak ve yeni yatırımcıların TOB satın alması daha pahalı hale gelecek.

Bu arada, Antiample (XAMP), tokenleri sürekli olarak yok ederek deflasyondan yararlanır. XAMP’ın değeri düşerse, madalyonun değerini artırmak için kripto varlığının arzı azaltılır.

Josh Rager, Tacos’un (TACO) performansını da yakından izliyor. Yeni kripto varlığının sunabileceği çok şey olduğunu söylüyor:

“TACO iki haftalık ve hala güçlü. Bu ekibin arkasındaki adamları tanıyorum, değer katmak için çok çalışıyorlar ve projelerini ciddiye alıyorlar.”

Tacos kendisini, günlük olarak likidite havuzunda TACO’nun %4’ünü yakarak sahiplerini ödüllendiren bir “deflasyonist para birimi” olarak adlandırıyor.

Rager’ın listesindeki diğer kripto paralara gelince, Juggernaut (JGN), işletmelerin özel sentetik tokenler oluşturmasına ve DeFi altyapısından tam olarak yararlanmasına olanak tanıyan yeni bir token türüdür. Bu arada, YF Link (YFL), Yearn.Finance protokolünün bir forku. Proje LINK (Chainlink)’den yararlanıyor ve LINK yatırımcıların verim çiftçiliği yoluyla DeFi çılgınlığına doğrudan katılmalarını sağlıyor.

Bitcoin (BTC) Görünümü

Trader ayrıca, Bitcoin kilit bir seviyede destek oluşturmaya çalışırken kral kriptoyu yakından takip ediyor:

“Haftalık mum fiyatı, uzun vadeli seviyeye yavaşça geri dönüyor. 11.000 dolar seviyesinde bekleyen çok fazla alıcı olsa da 11.500 doların üzerindeki haftalık kapanış, daha yüksek zaman dilimlerinde iyi bir destek gösterecektir. “

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar