Yükleniyor...

Usta Analistler Ripple’da (XRP) Görülecek Seviyeleri Sıraladı

CryptoCompare'in verilerine göre, XRP'nin son iki haftalık dönemde gösterdiği güçlü ralli, onu 0.

xrp ripple fiyatı

CryptoCompare’in verilerine göre, XRP’nin son iki haftalık dönemde gösterdiği güçlü ralli, onu 0.1986 dolar ve sonrasında 0.3262 dolara çıkardı. Dün ünlü trader Scott Melker bu ralliyi “gerçek” olarak adlandırdı ve şu ifadeleri kullandı:

“Bu gerçek bir anlaşma gibi görünüyor. Bu, uzun vadeli düşüş trendini (siyah inen çizgi) hacmiyle kırdı ve bu hacim artmaya devam etti. Ciddi bir şekilde yükselme gibi.”

XRP’nin son iki haftadaki rallisi, Ripple eski CTO’su Jed McCaleb’in elindeki XRP satışlarına rağmen geldi.

Analist Biraajmaan Tamuly’e göre 1 Ağustos’ta 0,32 dolara ulaştıktan sonra XRP 0,30 dolar eşiğinin altında hızlı bir düşüş yaşadı, ancak konsolidasyonu 0,25 doların biraz üzerinde tuttu. Yazının yazıldığı sırada 0,304 dolardan işlem görüyordu. XRP şu anda yaklaşık 14 milyar dolarlık piyasa değeri ile sıralamada 3. sırada yer alarak Tether ile arasında daha büyük bir mesafe yarattı. Ancak, XRP’nin kısa vadeli geleceği oldukça kasvetli görünüyor. Piyasa göstergelerine göre MACD, yükselişe rağmen varlığın şu anda düşüş eğilimi gösterdiğini ileri sürdü. Göreceli Güç Endeksi, satış baskısının pazarda yavaşça artmasıyla birlikte düşüş gösterdi. Bollinger Bands da volatilitede bir düşüş önerdi.

Jindal, Yükseliş Bekliyor

Popüler analist Aayush Jindal’a göre Ripple yükseliyor ve ABD Doları karşısında 0.3000 dolarlık desteğin üzerinde pozitif bir bölgede işlem görüyor. XRP fiyatının yakın dönemde 0.3200ve 0.3250 doların üzerine çıkması bekleniyor.

Jindal, fiyatın daha yükseğe ulaşmasını bekliyor. Analiste göre düşüşler 0.2980 dolar seviyesinin yakınında destekleniyor. XRP / USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 0.3080 dolar ve 0.2850 dolar civarında destekle oluşan birkaç yükseliş eğilim çizgisi var. Parite kısa vadede düzelebilir, ancak boğaların 0.2850 doları koruması da muhtemel.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner