Yükleniyor...

“Vakit TRX Yakma Vakti”

Son günlerde TRON topluluğunda yükselen güçlü bir ses var; "Vakit TRX yakma vakti".

TRON Yakma Programı

Son günlerde TRON topluluğunda yükselen güçlü bir ses var; “Vakit TRX yakma vakti”.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda kripto para borsası Poloniex’le aralarında organik bir bağ olduğunu iddia eden TRON CEO’sunun ismi bir kez daha aldatma iddialarıyla anılmaya başlandı. Sabit miktarda TRX arzı hakkında yalan söylemekle suçlanan Sun, verdiği sözü tutmamakla eleştiriliyor.

TRON’dan ayrılma bir proje olan IAmDecetralized.org’un kurucu ortağı Misha Lederman, toplulukta yükselen sese destek verdi ve TRX arzını 100 milyarın altında tutması için Sun’a çağrıda bulundu.

Lederman, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ”26 Haziran 2018. TRON Vakfı SR ödülleri sırasında TRX arzını 100 milyarın altında tutabilmek için 1 milyar TRX yaktı. 2 Şubat 2020’ye geldiğimizde dolaşımdaki TRX miktarı bir kez daha 100 milyar adeti geçti. Onları ateşe ver Justin Sun. Vakit TRX yakma vakti!” ifadelerini kullandı.

TRONSCAN’ın verilerine göre, şu andaki mevcut TRX arzı 100 milyarı aşarak 100.007.707.394,718 seviyesine ulaşmış durumda. Yani olması gereken arz miktarından 7 milyon daha fazla TRX var. Şu anda toplam arz miktarının 67.4 milyarı dolaşımda ve geriye kalan TRX’ler TRON’un kasasında muhafaza ediliyor.

TRX Arzı

TRON topluluğundan yükselen sesin de etkisiyle 10 Ocak’ta düzenlenen 12. TRON yakma programının 13.sünün yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğini söylemek yanlış olmayacaktır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x