Yükleniyor...

Voyager Digital, Varlıklarını Binance US’e Sattı

Voyager Digital, Binance US'in varlıklarını satın alması için bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Voyager Digital Varliklarini Binance USe Satti

Voyager Digital, Binance US’in varlıklarını satın alması için bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Voyager Digital, iflas işlemlerinin bir parçası olarak 13 Eylül’de kalan varlıklarını açık artırmaya çıkaracağını açıkladı. Daha sonra Binance ve FTX, iflasını açıklayan Voyager Digital’in varlıklarını satın almak için teklif verdi. İlerleyen süreçte Voyager’dan önce FTX‘in çöküşüne tanıklık ettik. Binance CEO’su CZ, Kasım ayında Voyager için tekrar bir teklifte bulunacağını söylemişti. Şimdi de Voyager ve Binance US’in anlaşma imzaladığı belirtildi.

Binance US, Voyager Digital’in Varlıklarını Satın Alıyor

Binance US‘in Voyager’a sunduğu teklif, borsa müşterilerinin fonlarının mümkün olan en kısa sürede kilidinin açılması ve Voyager hesaplarında önceden tutulan kripto para birimleri biçiminde kendilerine iade edilmesi için ileriye dönük açık bir yol belirliyor.

Binance US teklifi yaklaşık 1,22 milyar dolar değerinde ve bu mahkeme onaylı ödemeler ve platform yeteneklerine uygun olarak müşterilere aynı kripto iadesi yapılmak için kullanılacak.

Voyager Digital LLC, 5 Ocak 2023’teki duruşmada Binance US ile arasındaki varlık satın alma anlaşmasına girmek için iflas mahkemesinden onay isteyecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x