Anasayfa Altcoin Haberleri Cardano (ADA) "Shelley, Cardano (ADA) İçin Küçük, Kripto Para Piyasası İçin Büyük Bir Adım"

“Shelley, Cardano (ADA) İçin Küçük, Kripto Para Piyasası İçin Büyük Bir Adım”

ABONE OL:google-news

Cardano (ADA) ağındaki en önemli güncellemelerden Shelley’nin kripto para piyasası için “dev bir sıçrama” olması bekleniyor. Bu, konuyla ilgili bir paylaşım yapan kripto para derecelendirme kuruluşu Weiss Crypto Ratings, Shelley’nin, Cardano’nun merkezsizliğini ve Cardano topluluğunun artan katılım yolunu sürdürmesine izin vereceğini düşünüyor.

Shelley’e Doğru Hareket

Cardano’nun yaklaşık iki hafta sonra Shelley’e geçiş yapması bekleniyor. Cardano ağının arkasındaki ekip, hizmet kesintileri olmadan düşük riskli bir geçiş sunmak ve tüm uygulamaları düzgün çalıştıklarından emin olmak için ağı test etmeye başladı.

Dünyanın ilk kripto para birimleri derecelendirme ajansı Weiss Ratings, Shelley’nin resmi lansmanının “IOHK için küçük bir adım” ve “kripto için dev bir sıçrama” olacağını bildirdi. Birçok kullanıcı ve Cardano taraftarı, Cardano ekibinin bu uygulamaya koyduğu sıkı çalışma göz önüne alındığında, bunun sektörde bir oyun değiştirici olacağına inanıyor.

Cardano (ADA) Benimsenmesinin Artması Bekleniyor

Shelley, Cardano ağı için önemli bir yükseltmedir çünkü topluluk tarafından ADA’nın benimsenmesini artırmak için bir heyet ve teşvik planının başlangıcı olacaktır. Cardano ağındaki bu artan katılımcı sayısıyla, tüm ağın güvenlik açısından daha merkezsiz ve sağlam olması mümkün olacaktır.

Bireyler, paylarını ADA paralarıyla katılımlarından dolayı ödüllendirilecek özel bahis havuzlarına devrederek ağa katılmak için ADA kripto paralarını kullanabileceklerdir. Bu şekilde, Cardano’nun piyasadaki geleneksel Blockchain ağlarından 50 ila 100 kat daha merkezi olmayan hale gelmesi bekleniyor.

Cardano’nun bu şekilde piyasadaki en gelişmiş dijital varlıklardan biri olması bekleniyor. Bunun Cardano’nun fiyatı üzerinde olumlu etkileri olabilir, ancak altcoin’lerin genellikle piyasanın genel eğilimini takip ettiği unutulmamalıdır.

Şu anda, Cardano tarafından konuşlandırılan teşvik test ağı (ITN) 2019’dan beri çalışıyor ve önümüzdeki haftalarda faaliyet göstermeye devam etmesi bekleniyor. Amaç Shelley ana ağına istikrarlı bir geçişi düzgün bir şekilde desteklemektir. Shelley ana ağı sabit çalıştıktan sonra, Cardano’nun test ağını kapatması ve son olarak ana ağa geçmesi mümkün olacaktır.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

916BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,365TakipçilerTakip Et
564AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar