Yükleniyor...

Worldcoin (WLD) piyasayı yıkıp geçti: Son 10 günde yüzde 85 artış!

OpenAI'ın yeni video oluşturma aracı Sora'yı tanıtmasıyla birlikte uçuşa geçen Worldcoin (WLD) gündeme damga vurdu.

VeChain VTO VTHO

OpenAI‘ın yeni video oluşturma aracı Sora’yı tanıtmasıyla birlikte uçuşa geçen Worldcoin (WLD) gündeme damga vurdu.

Sam Altman‘ın CEO’su olduğu yapay zeka platformu OpenAI, bu aralar büyük bir ilgi görüyor. Yalnızca kripto tarafında değil neredeyse tüm alanları kasıp kavuran yapay zeka endüstrisi OpenAI’ın son gelişmesiyle yeni bir boyut kazandı. Video oluşturma aracı Sora’yı tanıtan şirket, adeta piyasayı salladı. Bu gelişmeler ile beraber keskin bir yükselişe imza atan Worldcoin (WLD) dikkatleri üzerine çekti.

OpenAI’nın duyurusuyla rüzgar estirdi!

Son 10 gündür soluksuz yükselen WLD, OpenAI’ın Sora’yı açıklaması eşliğinde gaza bastı. Çok kısa bir sürede toplamda yüzde 85,10 artış yaşayan popüler coin, sıradaki boğa sezonuna şimdiden göz kırptı. Güncel durum itibarıyla 3,858 dolardan el değiştiren WLD, 4,335 doları geride bırakması halinde 4,794 doları hedefleyip, daha sonrasında yeni bir ATH gerçekleştirebilir. Bu süreçte OpenAI tarafındaki gelişmeler fiyat yapısına net bir şekilde etki edebilir.

OpenAI’ın yeni hamlelerinde başarısız olması, piyasanın aşağı yönlü fiyatlaması veya WLD yatırımcısının farklı altcoin’lere yönelmesi gibi unsurlar, doğal olarak düşüşü getirecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 3,358 – 2,885 – 2,608 – 2,25 ve 1,697 dolara gevşemeler yaşanabilir. Özellikle de 2,34 – 2,25 dolar bandınının kaybı, satıcıların elini güçlendirecektir.

Ekran Resmi 2024 02 16 09.47.59

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner