Yükleniyor...

XRP Uzun Vadeli Fiyat Tahmini – 30 Kasım 2022

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin XRP'yi de vurdu.

XRP Nedir

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler lider altcoin XRP‘yi de vurdu. XRP, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 3 değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP, şu sıralar 0,4 dolar seviyesinden işlem görse de 2018’de 3,4 dolarla ATH’sini yapmıştı. SEC ile olan davası sebebiyle gündemden düşmeyen XRP için yıllara göre fiyat tahminleri neler bu yazımızda inceledik.

XRP Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

XRP ilk kripto para birimlerinden olan ve 2012’de piyasaya sürülen XRP son birkaç yıldır SEC ile olan davasıyla gündemde. Ripple Labs tarafından piyasaya sürülen XRP ilk çıktığı günden beri bankacılık ve finans sektöründe oldukça sık kullanılıyor.

XRP fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

xrp 1
XRP’nin yıllara göre fiyat tahmini

Şu anki görünüm ele alındığında XRP için yıl sonunda çok çok yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi XRP fiyatına da olumsuz yansıyor.

XRP için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 0,39 dolar iken minimum değer ise 0,4 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 0,61 dolar iken maksimum 0,7 dolar. 2024’e baktığımızda 0,85 dolar ile 1 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. XRP ATH’sine (All Time High) ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise analist görüşleri bize 2028 yılını işaret ettiğini görüyoruz. 2028’de XRP’nin tahmin edilen minimum değeri 3,61 dolar iken maksimum değeri ise 4,3 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak XRP’nin en yüksek biçilen değerinin 12,5 dolar bandında olduğunu görüyoruz.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
aaaaa
aaaaa
1 ay önce

bu nasıl bir analistmiş birşey bildiği yok mahkemesi olumlu sonuçlanırsa tekrar ath yapar

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x