Yükleniyor...

Yearn Finance (YFI) Önemli Bir Boğa Seviyesini Geçmek Üzere

Yearn.

yfi

Yearn.finance’ın yerel token’ı YFI, son birkaç haftadır kötü durumdaydı. Ekim ayında dibe vurduğundan beri, kripto para birimi güçlü temelleri sayesinde dik bir yükselişte.

Kripto para birimi, kripto para alanındaki en iyi fonlar tarafından biriktiriliyor. Örneğin Polychain Capital, Ethereum tabanlı token’ın toplam arzının yaklaşık %2’sine sahip. Three Arrows Capital’in de büyük miktarda YFI’ya sahip olduğuna inanılıyor.

YFI Holding, sahiplerine Yearn.finance protokolü tarafından üretilen nakit akışlarının bir kısmını yakalama fırsatı verir. Yearn.finance’ın ana ürünü, kullanıcılara stablecoin ve popüler kripto para biriktirmelerinden düzenli bir getiri kazanma fırsatı veren yVaults’dur. Bu kârların bir kısmı, YFI staker’larının düzenli bir getiri elde edebileceği bir hazineye gönderilir.

Yakında 30.000 Doları Geçebilir

Bir kripto para analistine göre, YFI yakın gelecekte 29.600 doları geçmeyi başarırsa, dik bir yükselişe başlayabilir. Analist, kısa süre önce aşağıdaki tabloyu paylaştı ve DeFi kripto parası için 29.600 dolar seviyesinin son haftalarda kesinlikle çok önemli olduğunu gösterdi.

EoprxnpWEAIaWGv

Analist ayrıca geçtiğimiz ay sonlarında gerçekleşen bir rallinin doruklarına işaret etti. Yatırımcı, YFI bu seviyeyi tutmayı başarırsa, varlığa short yapmanın akıllıca olmayabileceğini söyledi.

Olumlu Ortaklıklar

YFI’nin kurucusu Andre Cronje’nin geçtiğimiz günlerde duyurduğu bir dizi ortaklıktan yararlanma olasılığı yüksek. Ortaklıklar, Yearn.finance ekibinin SushiSwap ve Akropolis gibi diğer ekiplerle güçlerini birleştirdiğini gösterecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner