Yükleniyor...

Yeni Rehabilitasyon Hizmeti: Kripto Para Bağımlılığı

İspanya'da bir rehabilitasyon merkezi, kripto para bağımlılığı tedavi hizmetini 75 bin dolarlık ücretle başlattı.

kripto bagimliligi

İspanya’da bir rehabilitasyon merkezi, kripto para bağımlılığı tedavi hizmetini 75 bin dolarlık ücretle başlattı.

Kripto para birimlerinin giderek artan ünü, milyonlarca yatırımcıyı da bünyesine çekmeyi başardı. Beraberinde yeni teknolojileri getiren kripto paralar, yatırım fırsatları ve kazanç olanaklarıyla da popülerlik kazandı. Blockchain, Web3, NFT, metaverse gibi farklı alanlara hitap eden sektör, olumsuz durumları da yansıtabiliyor. Bu kapsamda, İspanya’da bir rehabilitasyon merkezi kripto para bağımlılığına yönelik bir tedavi hizmeti başlattı.

İspanya’da Kripto Para Bağımlılığı Tedavisi

İspanya’da The Balance adlı bir rehabilitasyon merkezi, farklı bir tedavi hizmeti sunuyor. The Balance, giderek artan kripto bağımlılığına yönelik tedavi hizmetini 75 bin dolarlık bir ücretle başlattı.

İspanya’nın Mallorca adasında tesisi bulunan şirket, sağlıklı yaşam odaklı çalışmalar yürütüyor. BBC’nin yayınladığı rapora göre The Balance, çeşitli bağımlılıkları uzun süredir tedavi ederken, son zamanlarda popülerlik kazanan kripto paralara yönelik de hamle yaptı.

Raporda ayrıca, rehabilitasyon merkezine katılan bir müşterinin 200 bin dolarlık kripto para işlemi yaptığını ortaya çıkardı. Belirtilen tedavi şeklinde, terapi, masaj ve yoga içeren dört haftalık bir konaklamayı kapsıyor. Bu tedavi için fatura 75 bin dolar tutuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x