Yükleniyor...

500 Binden Fazla Kullanıcısı Bulunan GoLance “XRP Ödeme Ağı”nı Kullanmaya Başladı

Dünya genelinde 500 binden fazla kullancısı bulunan freelance iş yapma sitesi GoLance, ödemelerde Ripple'ın XRP ödeme ağını kullanmaya başladı.

Ripple XRP GoLance

Dünya genelinde 500 binden fazla kullancısı bulunan freelance iş yapma sitesi GoLance, ödemelerde Ripple’ın XRP ödeme ağını kullanmaya başladı. Şirket, yaptığı duyuruyla Ripple’ın XRP destekli sınır ötesi ödeme platformu On-Demand Liquidity’yi resmen kullanmaya başladığını duyurdu.

GoLance CEO’su Michael Brooks, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Filipinler gibi yerlerde insanlarla yüz yüze görüştüm. Bu, freelance çalışanların işlem ücretleri ve zaman konusuna aşırı duyarlı olduklarını ilk elden görmeme yardımcı oldu. RippleNet’in On-Demand Liquidity’si müşterilerimizi mutlu eden ve işimiz için büyümeyi sağlayan yüksek verimli, düşük maliyetli ödeme yapma olanağı sağlıyor.

Brooks, sözlerine Ripple’ın sınır ötesi ödeme ürününün daha önce banka havalelerine güvenmesi gereken müşteriler için maliyetleri düşürdüğünü de ekliyor. GoLance ilk olarak 2019 yazında RippleNet’e katılmış, şirketin ODL’yi kullanıp kullanmayacağı konusu belirsizdi.

GoLance’ın Ripple ile olan ortaklığı, şirketin iki haftalık bir zaman dilimi içinde bankalarla işbirliği yapmasının ve yeni ödeme koridorları oluşturmasına olanak tanıdığı belirtiliyor. Şirket daha önce bu sürecin en az altı ay sürdüğünü söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x