Yükleniyor...

Fenerbahçe Token, Avalanche İle İş Birliği Yaptı

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi taraftar token’i Fenerbahçe Token, yeni iş birlikleri ve projelere hazırlanmaya devam ediyor.

FBTOKEN

Fenerbahçe Kulübü’nün resmi taraftar token’i Fenerbahçe Token, yeni iş birlikleri ve projelere hazırlanmaya devam ediyor.

Yakın zamanda duyurulacak gelişmelerin ilkinin hayata geçirildiğini aktaran kulüp, Fenerbahçe Token’in, 1 Mart tarihi itibariyle Avalanche ağına taşındığını duyurdu.

Söz konusu anlaşmaya göre, inşa edilen blok zincir köprüsü vasıtasıyla Avalanche ağına da transfer edilen Fenerbahçe Token’lar, Ethereum ağında yok edilmekte ve köprünün diğer tarafında denk bir varlık olarak alıcıya ulaştırılmaktadır.

Fenerbahçe Token, Avalanche ile iş birliği yaptığını sosyal medyadan şu şekilde duyurdu;

“Avalanche ağında üretilecek yeni projeler ve iş birliğinin ilk resmi adımı olan blok zincir köprüsünden sembolik olarak geçirilen 100.000 adet Fenerbahçe Token şu anda ağda bulunuyor!”

Fenerbahçe Spor Kulübü Dijital Dönüşüm Ekibi, Avalanche Summit’e Katıldı

fenerbahce token

Barcelona’da gerçekleşen; Avalanche’a katkıda bulunan, teknoloji geliştiren önde gelen teknoloji ve yazılım şirketleri, finans kuruluşları ve kanaat önderlerinin yer aldığı, birbirinden farklı kategorilerde panellerin de gerçekleştirildiği Avalanche Summit, 22 Mart’ta Avalabs Kurucusu ve CEO’su Prof.Dr.Emin Gün Sirer’in açılış konuşması ile başladı.

Sektörden birçok önemli ismin yer aldığı, kripto ve blok zincir teknolojilerinin geleceğine dair önemli adımların konuşulduğu etkinlikte, Fenerbahçe Token ekibi de resmi görüşmelerde bulunmak üzere yer aldı.

Avalabs yetkilileri ve Fenerbahçe ekibi, Avalanche ağına taşınan Fenerbahçe Token’a dair adımlar attı.

Avalanche ağı’nda üretilecek yeni projeler ve iş birliğinin ilk resmi adımı olan blok zincir köprüsünden sembolik olarak geçirilen 100.000 adet Fenerbahçe Token, şu anda ağda bulunuyor. Taşınan bu token’lar, Ethereum ağında yakılarak imha edildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner