Floki (FLOKI) gözünü zirveye dikti: Çarpıcı hamleler! • Coinkolik
Yükleniyor...

Floki (FLOKI) gözünü zirveye dikti: Çarpıcı hamleler!

Popüler memecoin Floki (FLOKI) peş peşe duyurduğu gizemli tarihlerle sosyal aktivitesini artırarak yükselişe geçti.

Floki FLOKI

Popüler memecoin Floki (FLOKI) peş peşe duyurduğu gizemli tarihlerle sosyal aktivitesini artırarak yükselişe geçti.

Dogecoin ve Shiba Inu gibi memecoin’ler arasında yer alan Floki, son zamanlarda popülerliğini artırdı. X platformu üzerinden yaptığı paylaşımlar neticesinde yoğun ilgi gören Floki, geçtiğimiz günlerde yaptığı gizemli bir duyuruyla, FLOKI de yükselişe başladı.

Floki (FLOKI) uçuşa geçti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Floki (FLOKI) sosyal medya aktiviteleri ve topluluğunun etkisiyle yüzde 25’lik bir yükseliş yaşadı.

Floki’nin sosyal medya hesapları son günlerde oldukça hareketli. Merak uyandırıcı duyurular Floki’nin topluluklar nezdinde cazibesini artırdı.

Memecoin projesi, geçtiğimiz gün bir video yayımladı. Bu videoda, şimşeklerin çaktığı ve arkasından 27 Ekim 2023 tarihinin ortaya çıktığı görüldü. Videoda hiçbir açıklama yapılmaksızın sadece tarihin verilmesi gizemli bir hava yaratırken, FLOKI fiyatını da yükseltti.

Yakın geçmişte de benzer bir fiyat döngüsüne sahne olan FLOKI’nin değeri yüzde 10’dan fazla artmıştı. Tekrar bir yükselişe tanıklık eden FLOKI, 0.000022 dolara ulaştı.

Floki FLOKI

FLOKI piyasadaki iyimser havadan yararlanarak boğa koşusunda. Haber etkisinin şiddetlenmesi, FLOKI fiyatını 0.000022 doların üzerinde kalıcı hale getirebilir. Bu durum FLOKI’yı kısa sürede 0.000025 dolara taşıyabilir. 0.000025 dolar direncinin aşılması halinde, 0.000030 dolara kadar güçlü bir yükseliş mümkün.

Ancak FLOKI’nin yükselişi bir düzeltme de yaşayabilir. Düzeltme esnasında, 0.000020 dolar kritik bir destek noktası olarak çalışacaktır. Bu destek noktasının kaybedilmesi halinde FLOKI’nin 0.000018 dolar desteğini test ettiğini görebiliriz. 27 Ekim tarihinde açıklanacak haber etkisi sönük kalırsa, FLOKI tekrar 0.000017 dolara inebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x