FLOKI, potansiyel bir yükselişe perde aralıyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

FLOKI, potansiyel bir yükselişe perde aralıyor!

Popüler memecoin FLOKI, 17 Ekim'i işaret eden paylaşımıyla birlikte yükselişe geçti.

FLOKI kripto

Popüler memecoin FLOKI, 17 Ekim’i işaret eden paylaşımıyla birlikte yükselişe geçti.

En popüler üç memecoin’den birisi olan FLOKI’de hareketlilik. Floki, 17 Ekim’i işaret eden esrarengiz bir X paylaşımında bulundu. Paylaşımın ardından, FLOKI’de yüzde 10’dan fazla bir yükseliş yaşandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance’e listelendikten sonra düşüş trendine yakalanan FLOKI, gündeme düşen haberin etkisiyle yatırımcıların iştahını kabarttı. FLOKI’de 17 Ekim’de büyük bir şeyin gerçekleşebileceği ihtimali, token fiyatını 0,00001847 dolara kadar yükseltti.

FLOKI, 17 Ekim’e kadar nasıl bir fiyat izleyecek?

FLOKI, X platformundan sürpriz bir paylaşımda bulundu. Paylaşım, 17 Ekim tarihini işaret eden bir viking figürünü barındırıyor.

Paylaşım, projede stake sisteminin başlayabileceğine yönelik dedikoduları ortaya çıkardı. Stake sistemi başlatılırsa, dolaşımda yer alan FLOKI miktarı azalış gösterebilir.

Haber etkisi, FLOKI fiyatını yüzde 10’dan fazla yükseltti. Düşüş trendini kıran FLOKI’de 17 Ekim’e kadar nasıl bir fiyat hareketliliği yaşanabilir?

FLOKI

Daha önce FLOKI, iki hafta önce DWF Labs ile gündeme düşmüştü. Piyasa yapıcı şirket olan DWF Labs, yüklü miktarda FLOKI alarak dikkatleri üzerine çekti. Bu hamleden günler sonra FLOKI’den yeni bir haber geldi. Haber etkisi, FLOKI fiyatını biraz daha yukarıya taşıyabilir. Ancak FLOKI, 17 Ekim’deki haberin etkisini kaybetmesiyle büyük bir düşüşe perde aralayabilir.

Kripto piyasasında, haber etkisiyle gerçekleşen yükselişler genellikle büyük bir düşüşle sonuçlanıyor. Benzer bir fiyat hareketliliği FLOKI tarafında da görülebilir.

FLOKI, yükselişini sürdürürse, 0,00001850 dolar direncini ele geçirebilir. Bu direnç noktasını aşması halinde, sonraki hedefi 0,00001915 dolar olacaktır. FLOKI, boğa koşusunu başarıyla geçirebilirse, 0,000020 dolar direncini test edebilir.

Düşüş senaryosunun gelmesi halinde, FLOKI’nin 0,00001750 dolar desteğini koruması gerekiyor. Bu desteğin korunamaması, FLOKI’yi 0,000017 dolara çekebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x