Yükleniyor...

GammaX, Yeni Bir Borsa Kurmak İçin 4 Milyon Dolar Topladı

GammaX, Etheruem Layer-2 çözümünde kripto türev borsası başlatmak için 4 milyon dolar fon topladı.

GammaX Ethereum Layer 2 Cozumu Icin 4 Milyon Dolar Topladi

GammaX, Etheruem Layer-2 çözümünde kripto türev borsası başlatmak için 4 milyon dolar fon topladı.

Yeni bir yüksek performanslı hibrit kripto türevleri borsası yapan Singapur merkezli bir şirket, zero knowledge teknolojisinin geliştiricisi StarkWare ve likidite sağlayıcısı Dexterity Capital’in desteğiyle 4 milyon dolarlık bir tohum yatırım turunun tamamlandığını duyurdu.

GammaX, Yeni Borsasında Hem Merkezi Hem Merkeziyetsiz Borsaların Özelliklerini Barındıracak

GammaX‘in anonim kurucu ortağı Defi Das, yeni borsa çalışmaları için 4 milyon dolar toplanan yatırım turunun ardından açıklama yaptı.

Defi Das şunları dedi:

“Misyonumuz, yatırımcılar için dünyanın en hızlı, en eksiksiz, kullanımı en kolay ve en duyarlı borsasını yaratmak. Bunu başarmak için hem merkezi hem de merkezi olmayan borsaların en iyi yönlerini harmanlıyoruz.”

Ayrıca DeFi Das, sözlerine ekledi:

“Duyduğumuz şey, sektörümüzde mevcut olan borsaların birçoğunun, birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda çeşitli alanlarda yetersiz kaldığı”

Kullanıcılara daha iyi hizmet vermek adına GammaX, daha düşük gecikme süresi için platformun sipariş defteri ve eşleştirme motorunun zincir dışında tutulduğunu söylüyor. Bunlara ek olarak kullanıcı fonlarının ödenmesi ve saklanmasının ise akıllı sözleşmeler aracılığıyla zincir üzerinde gerçekleştirildiğini söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner