Yükleniyor...

Genesis Davası için Alacaklı Komitesi Oluşturuldu

Genesis Global'in iflas davası için teminatsız alacaklıları temsil edecek yedi üyeli bir komite oluşturuldu.

genesis global iflas davasi

Genesis Global‘in iflas davası için teminatsız alacaklıları temsil edecek yedi üyeli bir komite oluşturuldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Digital Currency Group’un (DCG) alt şirketi olan Genesis, sansasyonel bir şekilde Bölüm 11 iflas başvurusunda bulunmuştu. Geçtiğimiz aylarda para çekme işlemlerini durduran Genesis, likidite azlığı ve borç yükü nedeniyle iflastan kaçamadı. DCG, alt şirketini kurtarmak için finansman arasa da başarısız oldu. Genesis iflas davasında, teminatsız alacaklıları temsil edecek bir komite oluşturuldu.

Genesis İflas Davası: Alacaklı Komitesi Hazır

Digital Currency Group’un (DCG) alt şirketi Genesis, iflas başvurusunun ardından hukuksal süreçlerle karşı karşıya. Şirket, alacaklılar ve borç yükümlülükleriyle mücadele edecek.

Genesis Global‘in ABD’deki iflas davasında, teminatsız alacaklıları temsil etmek için bir komite oluşturuldu. Komite, yedi üyeli bir sisteme büründü.

Teminatsız alacaklılar komitesi, mahkeme esnasında alacaklılar için bir ses olacak. Geçtiğimiz gün yayınlanan dosyaya göre, komiteyi ABD Mütevelli Heyeti temsilcisi William Harrington atadı.

ABD Mütevelli Heyeti, ABD Adalet Bakanlığı bünyesinde yer almasıyla ve iflas işlemlerinde hükümeti temsil etmesiyle ön plana çıkıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x