Yükleniyor...

Grayscale Ethereum (ETH) Satın Alımına Devam Ediyor!

Menkul Kıymetler Yasası'ndan muaf tutulan varlık yönetimi şirketi GrayScale, 100.

grayscale erth

Menkul Kıymetler Yasası’ndan muaf tutulan varlık yönetimi şirketi GrayScale, 100.000 ETH daha satın aldıklarını açıkladı.

Grayscale tarafından yapılan açıklamaya göre 62,975,646 doları temsil eden 105.000 ETH satın alındı. Varlık yöneticisinin yaklaşık üç milyon ETH ihraç ettiği ve/veya satın alınmaya hazır olduğu görülüyor, bu da onu dünyanın en büyük ETH koruyucusu yapıyor. Grayscale Ethereum Trust (ETHE), varlıklı bireyler veya kurumsal yatırımcılar olan akredite yatırımcılarla sınırlı.

Amerika’da ETH ve Bitcoin için bir hisse senedi formuna yatırım yapmanın tek yolu budur ve GrayScale şu anda 12 milyar dolardan fazla varlık işlemesine ve büyümesine yol açtı. Talep ayrıca, hisse başına 0.1 ETH ile ETHE’de yaklaşık 1.200 dolarlık ETH ticareti ile önemli bir prime yol açtı. Bu nedenle, ETF çağrıları önemli ölçüde artıyor ve birçoğu, kripto para alanının kurumsal yatırımcılardan çok fazla ilgi ve katılımı olduğu için yeni yönetimin bunu onaylamasını bekliyor.

Ethereum Daha Fazla İlgi Görüyor

Grayscale Investments Genel Müdürü Michael Sonnenshein’e göre, Bitcoin uzun süredir tercih edilen bir yatırım seçeceği olmasına rağmen, son zamanlarda Ethereum daha fazla ilgi görüyor. Bilindiği gibi Ethereum, sektördeki en aktif blokzinciri ağı. Sonnenshein, kripto para endüstrisinde ETH’nin yeni yatırımcılar kazandığını dile getirdi. Bu yatırımcıların çoğu ilk yatırım seçeneği olarak ETH satın alıyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner