Yükleniyor...

Huobi, Yeni Zelanda’da Türev Hizmetlerini Sonlandırıyor

Huobi Global, Yeni Zelanda’daki kullanıcılara türev alım satım hizmetleri sunmayı bırakacağını söyledi.

Huobi Yeni Zelandada Turev Hizmetlerini Sonlandiriyor

Huobi Global, Yeni Zelanda’daki kullanıcılara türev alım satım hizmetleri sunmayı bırakacağını söyledi.

Kripto para sektöründeki şirketler, ülke düzenlemelerine göre kendilerini konumlandırıyor. Seyşeller merkezli kripto para borsası Huobi, gelecek haftadan itibaren marj ticareti hizmetlerini, opsiyonları ve ETP’leri geri çekiyor. Şirket bunun nedeni olarak, yerel uyum politikalarını gösterdi.

Huobi, Yeni Zelanda’da Hizmetleri Durduruyor

Huobi, Yeni Zelanda’daki operasyonlarını genişlettikten sadece birkaç ay sonra türev alım satım hizmetleri durduracağını açıkladı.

Marjlı vadeli işlemler, marjlı takaslar, Tether (USDT) marjlı sözleşmeler, opsiyonlar ve borsada işlem gören ürünler (ETP) hizmetlerini 23 Ağustos’ta durduracak. Aynı gün, Huobi’nin kullanıcı sözleşmesi, Yeni Zelanda’yı türev alım satım işlemleriyle ilgili olarak “sınırlı yargı yetkisi” olarak içerecek şekilde güncellenecek.

ABD, Kanada, Japonya, İran ve Singapur dahil olmak üzere 11 bölgeden kullanıcıların Huobi platformunda sunulan “tüm hizmetleri” kullanmaları zaten yasakken, Birleşik Krallık ve Çin dahil olmak üzere 12 bölgede kullanıcıların türev ürünlere erişimi engellendi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner