İngiltere Premier Ligi Şampiyonu Manchester City, İkinci Bir NFT Koleksiyonu Yayınlayacağını Duyurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

İngiltere Premier Ligi Şampiyonu Manchester City, İkinci Bir NFT Koleksiyonu Yayınlayacağını Duyurdu

Manchester City, ikinci bir NFT koleksiyonu yayınlayacağını duyurdu.

m.city

Manchester City, ikinci bir NFT koleksiyonu yayınlayacağını duyurdu. Mayıs ayında sanatçı Jon Noorlander ile Premier Lig şampiyonluğu adına yayınladıkları NFT’nin başarısını takiben, City, Alan Bolton tarafından üretilen Creation koleksiyonuyla NFT alanında varlığını ve koleksiyoner topluluğunu oluşturmaya devam ediyor.

Bu işbirliği ile hayranlara, koleksiyonerlere bugüne kadarki en heyecan verici ve yaratıcı NFT spor koleksiyonlarından birine katılma fırsatı sunuyor. Karma medya sanatçısı Alan Bolton’un Creation koleksiyonu, The Football Laboratory, The Football Academy ve To The Blue Moon olarak üç parçadan oluşuyor. Sanat eserleri, mükemmel futbolcuyu yaratma sürecinin soyut bir temsilini betimleyen bir üçlüde birleşiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Manchester City’nin 2021/22 kadrosundaki tüm futbolcuların imzasının yer aldığı dördüncü bir sanat eseri olan The Football Artists’in sınırlı sayıda bulunan koleksiyonun çekilişi de olacak. Çekilişi kazananların her biri benzersiz parçalardan birini alacak.

City Futbol Strateji Direktörü Don Dransfield konuyla ilgili şunları söyledi;

“Yeni ve heyecan verici bir dijital sanat koleksiyonu yayınlamaktan son derece memnunuz. NFT’lerdeki bu ilerleme ve sektördeki stratejimizin ilerlemesi, sürdürülebilir inovasyona devam eden bağlılığımızı göstermektedir. NFT dünyası inanılmaz derecede hızlı hareket ediyor ve biz de hayranlar ve koleksiyonerlerin blockchain teknolojisi aracılığıyla sahip olabileceği orijinal sanat eserleri yaratmak için yetenekli içerik oluşturucularla çalışmaya, işbirliği yapmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz. Alan Bolton’un doğal ile endüstriyeli birleştirmeye yönelik imza stili, inanılmaz bir dijital sanat eseri koleksiyonu yarattı. Jon Noorlander ile yaptığımız ilk koleksiyonun mükemmel bir devamı niteliğinde.”

MakersPlace kurucu ortağı ve CEO’su Dannie Chu ise şöyle konuştu;

“Manchester City’nin MakersPlace’teki ilk koleksiyonunun başarısının ardından Manchester City ile tekrar ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Alan Bolton, platformumuzda çalışan en dinamik ve ünlü sanatçılardan biri. Manchester ile tasarladığı anlatı bir koleksiyondur. City, hem Kulüp için hem de son teknoloji dijital sanat hayranları için bir şeyler sunuyor.”

Creation koleksiyonunu üreten Alan Bolton şunları ekledi;

“İkinci NFT koleksiyonunda Manchester City ile işbirliği yapmaktan çok heyecanlıyım. City, yaratıcıların yanı sıra yenilikçi dijital sanatın yaratılmasını savunan spor takımları arasında lider olmaya devam ediyor. Creation koleksiyonunun tarzımı sorunsuz bir şekilde benim için yeni bir kategoriye soktuğuna ve ortaya çıkan sanat eserlerinin bugüne kadar yarattığım eserlerin içinde favorilerim arasında yer aldı diyebilirim.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x