Yükleniyor...

Justin Sun ile Bağlantılı Bir Cüzdan, Huobi’ye 100 Milyon Dolar Taşıdı

Tron kurucusu Justin Sun ile bağlantılı bir cüzdan, 100 milyon dolarlık stablecoin'i Huobi borsasına taşıdı.

justin sun

Tron kurucusu Justin Sun ile bağlantılı bir cüzdan, 100 milyon dolarlık stablecoin’i Huobi borsasına taşıdı.

Güvenlik analisti PeckShield’a göre bu cüzdan, 50 milyon USDC ve 50 milyon USDT’yi borsaya aktardı.

Justin Sun ile Bağlantılı Cüzdan 100 Milyon Dolar Aktardı

Etherscan verilerine göre bahsi geçen bu cüzdan, Sun ile bağlantılı olarak biliniyor. Cüzdanın içerisinde Sun’ın yakından ilişkili olduğu teminatlı bir stablecoin olan 16,5 milyon USDD yer alıyor. Bir dönem de 2,5 milyar dolarlık Eth barındırıldığı ifade edildi.

Bir analist, fonların çoğunun Tron blockchain’inde yer alan kredi platformu Just Lend’den geldiğini ve Huobi’ye girmeden önce Binance aracılığıyla cüzdana gönderildiğini söyledi.

Gelişme, Huobi’nin yakından incelendiği bir zamanda gerçekleşti. Kısa süre önce Sun’ın borsayı bir aracı şirket aracılığıyla satın aldığı bildirilse de Sun, yalnızca bir danışman olduğunu iddia etti.

Dedikodular başladığından beri şirkette çeşitli işten çıkarmalar ve çalışanlara fiat para birimi yerine stablecoin ile ödeme yapmak gibi zorunlu değişiklikler oldu.

Yaşanan bu gelişmeler, Huobi’nin yerel token’ı HT’nin değer kaybetmesine neden oldu. Geçtiğimiz hafta 5 doların üzerinde yer alan varlık, yazı kaleme alındığı sırada 4.64 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bununla birlikte Justin Sun’ın kısa bir süre önce Binance borsasından 200 milyon dolar çektiği de iddia edildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner