Yükleniyor...

Kayıtlardaki En Yüksek USDC Yakımı Gerçekleşti

Kayıtlara geçen en yüksek USDC yakımı bugün itibariyle gerçekleşti.

usdc 2

Kayıtlara geçen en yüksek USDC yakımı bugün itibariyle gerçekleşti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

USDC itfaları Cuma gününden bu yana 6,2 milyar dolara ulaştı. Aynı dönemde yaklaşık 1,7 milyar dolar basıldı ve net itfalar 4,5 milyar dolara ulaştı.

En Büyük USDC Yakımıyla Birlikte Toplamda 6,2 Milyar Dolarlık USDC Yakılmış Oldu

Kayıtlardaki en büyük USDC yakımı bugün itibariyle gerçekleşti. Geçtiğimiz birkaç günden bu yana net itfalar 4,5 milyar dolara ulaştı. 723 milyon dolarlık şimdiye kadarki en büyük yakım bugün itibariyle gerçekleşti.

Circle‘ın stablecoin‘i güveni geri kazanmak için mücadele etmeye devam ediyor ve Arkham’ın verilerine göre rekordaki en büyük itfa, 723,5 milyon doların boş bir adrese gönderilip yakılmasıyla gerçekleştirildi. 

usdc

Cuma gününden bu yana 6,2 milyar dolardan fazla USDC itfa edildi ve yaklaşık 1,66 milyar dolar geri piyasaya sürüldü. Bu da net itfaları 4,5 milyar doların biraz üzerine getirdi.

USDC‘yi destekleyen rezervlerin başarısız ABD bölgesel bankalarında kalmasına ilişkin korkular, hafta sonu durdurulmadan önce başlangıçta perşembe ve cuma günlerinde yakımları teşvik etti.

ABD federal banka düzenleyicileri daha sonra Silikon Vadisi ve Signature Bank müşteri mevduatlarının tam iadesini garanti etti. Ek olarak Circle CEO’su Jeremy Allaire, operasyonların pazartesi günü yeniden başlayacağını söyledi


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x