Yükleniyor...

Kripto piyasası market maker’ı GSR küçülmeye gidiyor

Kripto piyasası piyasa yapıcısı GSR, ayı piyasasının etkisiyle küçülmeye gidiyor.

Unchained Capital Calisanlarini Isten Cikariyor

Kripto piyasası piyasa yapıcısı GSR, ayı piyasasının etkisiyle küçülmeye gidiyor.

GSR’de bu süreçte CFO Jonathan Hugh dahil olmak üzere birçok üst düzey yönetici ve departman başkanı şirketten ayrıldı.

Market yapıcı GSR’de işten ayrılmalar var

GSR, kripto pazarının en eski piyasa yapıcılarından biri olarak bilinirken, ABD’deki ayı piyasasının neden olduğu işlem hacmindeki düşüş nedeniyle küçülmeye gitmekte. Çeşitli kaynaklar, bu küçülme sürecinin bir parçası olarak, üst düzey yöneticiler ve departman başkanları da dahil olmak üzere birçok yöneticinin şirketten ayrıldığını belirtiyor.

Bu çıkışların arasında Finans Direktörü Jonathan Hugh’un ayrılması öne çıkıyor. Şirketin finans işlevini oluşturmada rol aldığı biliniyor. Ayrıca, GSR’nin Küresel Ürün Başkanı Benoit Bosc ve Ticaret Operasyonları Direktörü Aman Bhalla da şirketten ayrılan isimler arasında yer alıyor.

Kripto Sirketlerinde Isten Cikarma Sayisi Artiyor

Bu ayrılıkların, özellikle ticaretin küresel başkanı Anthony Vince’in ayrılmasının ardından ticaretin eş başkanları olarak atanan Quentin Dubois ve Romain Bernard’ın da şirketten ayrılması gibi, şirketin yönetim yapısında ciddi değişikliklere yol açtığı ifade ediliyor.

Bir GSR sözcüsü, şirketin hızla değişen ve dalgalı kripto piyasalarının merkezinde bulunduğunu belirtirken, piyasanın hızına ayak uydurmak için uyum sağlama ve gelişmeye devam edeceklerini vurguladı. Yönetici ayrılıklarıyla ilgili olarak ise, iş operasyonlarının ve stratejisinin piyasa koşullarına uyumlu bir şekilde geliştiğini, ancak herhangi bir yeniden yapılanmanın söz konusu olmadığını belirtti.

GSRGSR CEO’su, FTX Çöküşünü Fırsat Olarak Değerlendirdi‘nin İş Geliştirme Direktörü Jeff Stern de bu ayrılıklardan biri olarak gösteriliyor. Ancak diğer isimlerden Bosc, Bhalla, Bernard, Dubois ve Vince, yorum taleplerine yanıt vermedi. Ayrıca bazı eski GSR çalışanları da şirketten ayrılmalar ve bunun şirket üzerindeki etkisi hakkında görüşlerini paylaştı, ancak isimlerini gizli tutmayı tercih ettiler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x