Yükleniyor...

KuCoin, madencilik havuzlarını askıya aldığını duyurdu

KuCoin, Bitcoin ve Litecoin madencilik havuzlarını askıya aldığını duyurdu.

storj madenciligi

KuCoin, Bitcoin ve Litecoin madencilik havuzlarını askıya aldığını duyurdu.

Kripto para sektöründe en uzun ayı sezonlarından biri yaşanırken, sektör oyuncuları başka yollar ile gelir tasarrufuna gidiyor. Kripto para borsalarından KuCoin, Bitcoin ve Litecoin havuzlarına yatırımlarını askıya alacağını açıkladı.

KuCoin, Bitcoin ve Litecoin havuzlarına yatırımlarını artırıyor

KuCoin, Bitcoin ve Litecoin madencilik havuzlarını askıya aldığını duyurdu. Borsa, bu kararın “gelişen iş stratejisiyle uyumlu” olduğunu belirtti ancak detaylı bir açıklama yapmadı. Askıya alma işlemi 15 Ağustos 2023 saat 16.00’a kadar sürecek ve önümüzdeki duyuruya kadar devam edecek.

KuCoin, kullanıcılarına geçici askıya alma süresince kesintisiz kazanç sağlamak için Bitcoin ve Litecoin madencilerini alternatif madencilik havuzlarına geçirmelerini önerdi. Ayrıca kullanıcıları, madencilik kayıtlarını ve ilgili verilerini 27 Ağustos’a kadar yedeklemeleri ve saklamaları konusunda uyardı.

kucoin 1

Şu anda, KuCoin’in Bitcoin ve Litecoin madencilik havuzları sırasıyla saniyede 9,08 exahash (EH/s) ve saniyede 3,90 terrahash (TH/s) hash oranlarına sahip. Bu, Litecoin ağı için 792,16 TH/s ile karşılaştırıldığında, Bitcoin ağının hash oranının 349,19 EH/s olduğu anlamına geliyor.

Önceden, Cointelegraph, KuCoin’in iş gücünün yüzde 30’unu işten çıkarma planı yaptığını bildirmişti. Ancak, borsa CEO’su Johnny Lyu, böyle bir plan olmadığını ve KuCoin’in sorunsuz çalıştığını belirtti. KuCoin, kullanıcıları için Temmuz ayından bu yana zorunlu Müşterini Tanı (KYC) gerekliliklerini uygulamaya koydu. Mevcut müşterilerin KYC’yi tamamlamadıkları sürece para yatırmaları engellenecektir. KuCoin, 20 milyondan fazla kayıtlı hesaba sahip olduğunu ifade etmektedir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x