LayerZero ve Asyalı kripto devinin SIM kartı ortaklığı
Yükleniyor...

LayerZero ve Asyalı kripto devinin SIM kartı ortaklığı

Asya'nın popüler kripto projesi Conflux ve LayerZero blockchain tabanlı SIM kartı geliştirmek için ortaklık kurdu.

Conflux ve LayerZero

Asya’nın popüler kripto projesi Conflux ve LayerZero blockchain tabanlı SIM kartı geliştirmek için ortaklık kurdu.

Bir döneme damga vuran ve Asya furyasının öncülerinden Conflux, LayerZero’yla partnerlik kurdu. Söz konusu iş birliği, blockchain tabanlı SIM kartı (BSIM) geliştirmeye odaklanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçmiş dönemde BSIM, Conflux ve China Telecom tarafından geliştirilen bir proje olarak sunulmuştu. Proje çalışmalarına LayerZero da dahil edildi.

Blockchain tabanlı SIM kartı için güçlü ortaklık!

Asya’da blockchain tabanlı SIM kartı (BSIM) için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Conflux ve China Telecom’un iş birliğiyle yürütülen çalışmalara bir başka isim daha dahil oldu. LayerZero, BSIM için varlık transferi ve mesajlaşma aktarımı gibi destekler sunacak.

BSIM

Geçmiş dönemde Asya furyasının fitilini ateşleyen blockchain projelerinden biri Conflux yoğun ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştı. Conflux’un resmi token’ı CFX 10 katından fazla bir değer kazanmıştı. Conflux, BSIM için hamle yapsa da Çin’deki atmosferin henüz yumuşamaması edeniyle pilot bölge olarak Hong Kong’u tercih etti.

BSIM pilot lansmanı beklenilirken Conflux tarafındaki zayıflama gündeme geldi. Nitekim Conflux ağını kullanan kullanıcı sayısında sert düşüş yaşandı. LayerZero ile yapılan iş birliğiyle aktivite artışı ve projeye ilgi çekmek hedefleniyor.

LayerZero Labs CEO’su Bryan Pellegrino, Conflux ve LayerZero entegrasyonu ile birlikte bir diğer ortağın China Telecom olduğunu ve BSIM’in 390 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedeflediğini dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x