FriendTech için kırmızı alarm: Hesaplar saldırıya uğradı! • Coinkolik
Yükleniyor...

FriendTech için kırmızı alarm: Hesaplar saldırıya uğradı!

Blockchain analiz firması SlowMist'in kurucusu Xian Yu bazı FriendTech hesaplarının saldırıya uğrayarak varlıklarını kaybettiğini açıkladı.

alarm

Blockchain analiz firması SlowMist’in kurucusu Xian Yu bazı FriendTech hesaplarının saldırıya uğrayarak varlıklarını kaybettiğini açıkladı.

Popüler blockchain analiz şirketi SlowMist‘in kurucusu Xian Yu sabah saatlerinde çarpıcı bir açıklama yaptı. Son dönemi kasıp kavuran SocialFi projelerinden FriendTech’in saldırıya uğradını belirten Yu, ilgili hesaplardaki varlıkların ele geçirildiğini açıkladı. Telefon numarası, e-posta ve Apple hesabıyla ilgili hizmetlerde sorun yaşamaya devam eden FriendTech, saldırganların yeni kurbanı oldu.

Kullanıcıların endişesi giderek artıyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Temel güvenlik açıklarından kaynaklı saldırganların kolayca erişebildiği FriendTech hesapları ekosistemde korku saçtı. FriendTech’in tetiklediği SocialFi projeleri bu dönemde yine FriendTech’le panik yarattı. Telefon numarası, e-posta ve Apple kimliğiyle ilgili hizmetlerde çeşitli problemler yaşayan FriendTech’ten henüz saldırıya dair bir açıklama yapılmadı.

FriendTech’in yaşadığı iç teknik aksaklıkların yanı sıra birçok SocialFi projesinin de piyasaya sürülmesi kafaları karıştırdı. Geçtiğimiz günlerde AirDrop yapan PostTech, FriendTech’in en büyük rakipleri arasında yer alıyor. SocialFi furyasının henüz çok yeni olduğunu düşünürsek, sistemsel problemler ve kullanıcılardaki endişeler bir süre daha devam edecek gibi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x