Yükleniyor...

Lider Altcoin Ethereum (ETH) Yükselişe Geçti!

Bilindiği üzere lider altcoin Ethereum (ETH), son 1 haftadır 400 dolar seviyesini test ediyor.

ethereum yukselise gecti eth

Bilindiği üzere lider altcoin Ethereum (ETH), son 1 haftadır 400 dolar seviyesini test ediyor. GETH her ne kadar önceki gün Bitcoin (BTC) ile birlikte düşüşe geçse de son 24 saatte yaklaşık yüzde 10 oranında değer kazanarak 422 dolar seviyesine ulaştı. Sabah saatlerinde analistler Ethereum’un önünde hala 400 doların büyük bir engel olduğunu dile getirmişti. Altcoin bu büyük engeli aşarak 422 dolar seviyesine çıktı. Birçok analist büyük bir ralli için kilit seviyenin 400 dolar olduğunu ifade ediyordu.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sırada ETH, 422 dolardan işlem görüyordu.

Popüler analist Aayush Jindal, bu sabah yayınladığı analizde ETH’nin 400 dolarlık seviyeyi geçmesi halinde 420 doları da aşabileceğini ifade etmişti. Analist bu tahmininde yanılmadı.

Analistler Ne Diyor?

Ethereum’un bu yükselişi hakkında açıklamalarda bulunan popüler analist Scott Melker, Ethereum’un yükselişte Bitcoin’i geride bırakmaya devam ettiğini ifade ediyor.

Bir diğer popüler analist The Crypto Dog ise şu ifadeleri kullanıyor:

“Ben uyurken ETH’nin çok yükseleceğini hissediyorum.”

Satoshi Flipper ise ETH’nin yükselmeye devam edeceğini söyleyerek, 430 dolarlık seviyeye ulaşmanın kaçınılmaz olduğunu ifade etti:

“ETH nihayet 400 doları geçtiğinde, bahse girerim 430 dolara kadar durmayacaktır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner