Yükleniyor...

Litecoin Vakfı Lisanslı Kripto Kredi Sağlayıcısı Cred ile Ortaklık Kurdu

Litecoin'in geliştirilmesini ve desteklenmesi amacıyla kurulan kar amacı gütmeyen kuruluş Litecoin Vakfı, LTC sahiplerinin kripto paralara olan ilgilerinin artmasına yardımcı olmak amacı ile Kaliforniya merkezli, lisanslı kripto kredi sağlayıcısı Cred ile ortaklık kurdu.

Litecoin

Litecoin’in geliştirilmesini ve desteklenmesi amacıyla kurulan kar amacı gütmeyen kuruluş Litecoin Vakfı, LTC sahiplerinin kripto paralara olan ilgilerinin artmasına yardımcı olmak amacı ile Kaliforniya merkezli, lisanslı kripto kredi sağlayıcısı Cred ile ortaklık kurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CryptoGlobe ile paylaşılan basın açıklamasına göre, her iki kuruluş arasında başlatılan ortaklık Litecoin (LTC) sahiplerinin Bitcoin.com, Uphold, Litecoin Vakfı ve BitBuy’ı da içeren Cred’in işletme ortakları amacı ile yılda yüzde 10’a kadar kar payı almalarını sağlayacak.

Kullanıcıların ilgisi ile oluşturulacak fonların bir kısmı, Litecoin’in (LTC) desteklenmesi ve geliştirilmesi amacı ile kullanılacak.

Litecoin Vakfı Direktörü Alan Austin konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı;

Litecoin’in güvenirliğine, ödemelerde kullanımına ve mükemmel likiditesine ek olarak, Cred’in platformları aracılığı ile cazip fiyatlardan faiz kazanma yeteneğine sahip olacağız. Bu yüzden Cred ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yayınlanan basın bülteninde ayrıca Litecoin (LTC) sahiplerinin 6 aylık taahhütleri karşılığında, aylık olarak da faiz alma imkanlarının olacağından bahsediliyor. Ayrıca Litecoin sahipleri rehinli varlıkları ek dönemler boyunca devretme seçeneğine sahip olacaklar ve Cred’in de etkisiyle yüksek faiz getirilerine sahip olabilecekler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x