Yükleniyor...

Matter Labs, Blizzard’dan Eski Yöneticiyi Transfer Etti

Matter Labs, zkSync oyun planlarını geliştirmek için Activision Blizzard yöneticisini işe aldı.

act blizzard

Matter Labs, zkSync oyun planlarını geliştirmek için Activision Blizzard yöneticisini işe aldı.

Matter Labs, büyüme planlarına liderlik etmesi için eski Activision Blizzard Topluluk Başkan Yardımcısı Michael Lee’yi işe aldı. Şirket işe alımı duyurdu.

Matter Labs, Büyüme Planlarını Yönetmesi için Activision Blizzard’dan Yönetici İşe Aldı

Matter Labs, Ethereum üzerinde faaliyet gösteren zkSync Layer-2 ağının arkasındaki şirket olarak biliniyor. Şirket, zkSync platformuna oyun getirme hedefiyle eski Activision Blizzard Topluluk Başkan Yardımcısı Michael Lee’yi büyümeden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı olarak işe aldı. Lee’nin görevi, zkSync’i oyun sektöründe güçlendirmek ve kripto yerlileri dışında daha geniş bir kitleye ulaştırmak olacak.

Matter Labs 200 Milyon Dolari Gelistirme Odakli Kullanacak

Lee, Activision Blizzard’da Call of Duty ve Overwatch gibi önemli oyunlarının 400 milyonluk güçlü topluluğuna odaklanmıştı. Ayrıca Lee, kripto alanında önemli bir uygulama beklediğini belirterek, “Kişisel tezim, yalnızca destansı bir oyunun bir gecede bir milyon oyuncuya çıkıp güzel bir şekilde tasarlanmış ve eğlenceli olduğu takdirde hızla on milyon oyuncuya ulaşabileceği” dedi.

Matter Labs, zkSync’in Ethereum’un güvenlik düzeyine güvenerek daha düşük maliyetle daha hızlı işlemler sunan bir Layer 2 ağı olduğunu açıkladı. Lee, uygun altyapı eksikliğinin büyük bir engel olduğunu belirtti ve zkSync’in AAA stüdyoları veya kripto meraklısı seçkin oyun geliştiricileri tarafından oyun geliştirmeyi destekleyeceğini vurguladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x