Metaverse Yatırımcıları Heyecanlı: Enjin (ENJ) Yükselişe Geçti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Metaverse Yatırımcıları Heyecanlı: Enjin (ENJ) Yükselişe Geçti!

Metaverse'ün popüler coin'leri arasında bulunan Enjin Coin (ENJ), yukarı yönlü hareketleriyle sektöre hareketlilik kattı.

2023te One Cikabilecek Metaverse Projeleri

Metaverse‘ün popüler coin’leri arasında bulunan Enjin Coin (ENJ), yukarı yönlü hareketleriyle sektöre hareketlilik kattı.

Bir zamanları kasıp kavuran Metavarse, ENJ’in fiyat hareketleriyle birlikte tekrardan gündeme geldi. 0,24 dolardan yakaladığı rüzgar ile birlikte 0,35 dolara kadar ulaşmayı başaran ENJ, olası bir Metaverse furyasını masaya getirdi. Ayrıca son 4 günde yüzde 26,91’lik değer kazanan ENJ, günün en çok yükselen coin’leri arasında yer aldı. ENJ tarafındaki yükselişler devam edebilir mi? Metaverse tutkunları, ENJ için hangi fiyatları takip edebilir?

Enjin Coin (ENJ) Grafik Değerlendirmesi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kısa vadede 0,268 dolarda yukarı yönlü atak yapan ENJ, dirençleri ve zaman dilimlerindeki açılış fiyatlarını kırarak 0,35 dolardan şimdilik red yedi. Bir miktar geri çekilen popüler metaverse coin’i, 0,33 dolardan alıcı buluyor. Metaverse alanındaki heyecanın devam edebilmesi adına ENJ için aşılması gereken seviyeler sırasıyla 0,35 – 0,369 ve 0,387 dolardır. Bu seviyeler üzerindeki kalıcılık, kısa vade için pozitif bir hava yaratabiliri.

BTC’nin değer kaybetmes, ENJ ekosisteminden veya Metaverse evreninden gelebilecek olumsuz haberler, fiyatın dengesini bozabilir. Bu senaryoda ise ENJ için izlenmesi gereken destek noktaları sırasıyla 0,32 – 0,292 – 0,268 ve yıllık açılış fiyatıdır. Küçük zaman dilimine baktığımızda 0,268 doların korunabiliyor olması, büyük bir öneme sahip.

Ekran Resmi 2023 07 05 12.06.25

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x