Yükleniyor...

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Ethereum’a (ETH) Isınıyor

Bitcoin (BTC) alımlarıyla kripto para sektöründe adeta bir rock star haline gelen MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, şimdi de Ethereum'a (ETH) ısınıyor gibi görünüyor.

saylor ethereum

Bitcoin (BTC) alımlarıyla kripto para sektöründe adeta bir rock star haline gelen MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, şimdi de Ethereum’a (ETH) ısınıyor gibi görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, 15 Haziran’da CNBC’nin Fast Money programında ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum hakkında bazı nadir yorumlar yaptı. Bitcoin boğası, Ethereum’un borsaları ve finans kuruluşlarını kaydileştirmeye* çalıştığını iddia etti:

“Bence piyasa bunları anlamaya başladıkça herkes için bir yer var olduğunu görecek.”

Saylor, lider kripto para biriminin “en yüksek, en baskın dijital ağ” olduğunu söyleyerek de açıkça bir Bitcoin maksimalisti olduğunu belirtiyor. MicroStrategy şu anda 91.326 Bitcoin’e sahip ve yakın zamanda daha fazlasını satın almayı planlıyor.

Son röportajında ​​Saylor, şirketinin yatırımcılarının, MicroStrategy’nin bilançosundaki nakitin bir yükümlülük olduğunu iddia ettiğini söyledi. Milyardere göre Bitcoin yatırımı, markanın gücünü “100 kat” artırdı.

MicroStrategy tarihin en iyi çeyreğini de yaşadı:

“Ana iş yüzde 10 arttı. Bitcoin işi, hissedar getirilerini artırıyor. Bence çalışanlar mutlu, hissedarlar mutlu.”

*Kaydileştirme: Kaydileştirme, hisse senedi ya da yatırım fonu gibi sermaye piyasası araçlarının fiziki olarak basılması yerine elektronik ortamda takip edilebilmesidir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x